herb SPRiN Regulice
LKS Promyk Bolęcin   SPRiN Regulice

2015-09-20, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Po dzisiejszym meczu nasi zawodnicy będą musieli potrenować rzuty karne. Najpierw w siódmej minucie Kocot nie wykorzystał jedenastki podyktowanej za faul na Wojtoniu, a osiem minut później Buczek też nie był w stanie pokonać bramkarza gości z rzutu karnego. W dalszej części meczu dogodną okazję miał m.in. Wichrowski ale w sytuacji sam na sam przeniósł piłkę nad poprzeczką. Niewykorzystane okazje zemściły się na pięć minut przed przerwą. Skrzydłowy Regulic otrzymał prostopadłą piłkę (zdaniem naszym zawodników był na pozycji spalonej, jednak sędzia główny nie miał z tej strony asystenta gdyż na meczu pojawiło się tylko dwóch arbitrów więc puścił grę) i goście wyszli na prowadzenie. W drugiej odsłonie nasi zawodnicy bardzo długo nie mogli zdobyć wyrównującego trafienia. Uczynił to dopiero w 75. minucie Piegza po podaniu od Ziarnika. Na dziesięć minut przed końcem spotkania Wojtoń dograł do znajdującego się w polu karnym Kota a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę zdobył bramkę na 2:1. W 90. minucie wynik ustalił Ziarnik mijając bramkarza. Goście kończyli mecz w ósemkę, po trzech czerwonych kartkach w końcówce spotkania.