herb Lew Olszyny
Lew Olszyny   LKS Promyk Bolęcin

2015-08-26, 18:00

Mecz w Olszynach rozpoczął się od szybkiej bramki dla Promyka. Wojtoń otrzymał długie podanie, minął obrońcę rywali i płaskim strzałem przy słupku otworzył wynik. W 10. minucie doskonałą okazję do podwyższenia wyniku miał Głuszko jednak to nie był jego dzień i w sytuacji sam na sam uderzył za lekko wprost w bramkarza. Chwilę póżniej z boiska z powodu kontuzji musiał zejść Dawid Kocot. Niewykorzystana okazja zemściła się w 25. minucie, kiedy po dośrodkowaniu z prawej strony i strzale z bliska Dobranowski musiał wyciągać piłkę z siatki. W 40. minucie bardzo ładnym strzałem z dystansu popisał się Buczek jednak zmierzającą w samo okienko piłkę bramkarz sparował na rzut rożny. Minutę po tej sytuacji powalony w polu karnym został Wojtoń a sędzia wskazał na jedenasty metr czym bardzo zbulwersował zawodników i kibiców gospodarzy. Do piłki podszedł Jacek Kocot i pewnym strzałem dał prowadzenie naszej drużynie. Po tej bramce piłkarze wykonali kołyskę dla Łukasza Dobranowskiego, który w niedzielę został tatą. W drugiej odsłonie zdecydowaną inicjatywę przejęli grający bez kompleksów gospodarze. O ile wygrywali rywalizację w środku pola, to nasz bramkarz miał mało pracy gdyż gracze Lwa z rzadka oddawali strzały w światło bramki. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry sytuację uspokoił Kurdziel dobijając strzał Kota. Chwilę po wznowieniu gry arbiter zakończył spotkanie.

1. Dobranowski Łukasz
2. Buczek Daniel
3. Kocuba Damian
4. Kocot Dawid  kontuzja 30" Jedynak Bartosz