herb Górnik II Libiąż
LKS Promyk Bolęcin   Górnik II Libiąż

2015-08-23, 18:00

Czas spotkania: 90 min.

Już w czwartej minucie wynik spotkania otworzył Głuszko uprzedzając bramkarza. Goście odpowiedzieli trzy minuty później po akcji prawą stroną i strzałem w długi róg. W 15. minucie było 2:1. Buczek zagrał piłkę za obrońców, Wichrowski wyprzedził bramkarza i zagrał na długi słupek skąd Głuszko głową trafił do siatki. W 20. minucie mieliśmy kopię pierwszej bramki dla Górnika tylko tym razem Florka pokonał inny zawodnik. Wynik 2:2 utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron lepiej prezentowali się gracze Górnika i potwierdzili to golem na 3:2 w 54. minucie a jego autorem był dobrze znany w Bolęcinie Łukasz Lewarczyk. Kolejne dwie bramki dla gości były efektem niefrasobliwości naszych zawodników. Najpierw Rusiniak minął kilku rywali i uderzył zza szesnastki, a piłka po rykoszecie wpadła pod poprzeczkę. Bramka na 5:2 padła po płaskim strzale w długi róg z boku szesnastki. Dopiero w 80. minucie Promyk zdołał zmniejszyć rozmiary porażki. Wichrowski dograł do Wojtonia, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. Na 5 minut przed końcem gracze Libiąża otrzymali rzut karny, którego szczęśliwie na bramkę zamienił Rusiniak, strzelając swoją trzecią bramkę w meczu.