herb UKS Górnik Siersza
LKS Promyk Bolęcin   UKS Górnik Siersza

2015-06-06, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

Po pierwszych 45-ciu minutach w Bolęcinie zanosiło się na niespodziankę. Pomimo co najmniej dwóch stuprocentowych okazji nie udało się otworzyć wyniku. Najpierw po szybko wznowionej grze przez Prociuka z rzutu wolnego Malczyk przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem, a później Kot po dośrodkowaniu Kocota z rzutu wolnego z bliska uderzył głową nad bramką. W drugiej połowie w końcu udało się pokonać Kryszczaka. W 55' minucie Kot wykorzystał podanie Malczyka i otworzył wynik. Parę minut później było już 2:0, a do siatki trafił Wichrowski po nie udanym wybiciu piłki przez obrońców Górnika. Trzecią bramkę dołożył wracający po kontuzji Prociuk, który z konieczności zagrał w środku pola, wykorzystując złe zagranie przeciwnika. Bramka dla gości padła w 84. minucie. Zawodnik Górnika zdecydował się na strzał z dystansu, piłka odbiła się jeszcze od jednego z naszych zawodników i wpadła do siatki pod poprzeczkę obok bezradnego Florka.