herb LKS Promyk Bolęcin
Górnik II Libiąż   LKS Promyk Bolęcin

2015-06-04, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

Mecz znakomicie zaczął się dla naszej drużyny, bo już w piątej minucie po dograniu Dzierzby, Wichrowski pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam. Dziesięć minut później powinno być 1:1, jednak zawodnik Górnika z bliska przeniósł piłkę nad poprzeczką. W 33. minucie udało się podwyższyć wynik. J.Kocot dośrodkował z rzutu wolnego z około 40 metrów, bramkarz gospodarzy skiksował i wypuścił piłkę, którą z najbliższej odległości wpakował do siatki Dzierzba. Trzy minuty później Górnicy zdobyli kontaktowego gola. Po dograniu wzdłuż bramki i wycofaniu na jedenasty metr Dobranowskiego strzałem przy słupku pokonał Lewarczyk. Druga połowa podobnie jak pierwsza zaczęła się od mocnego uderzenia. Już w 46. minucie Kot dograł do Głuszki, a ten z pięciu metrów pokonał bramkarza. Jak się okazało było to ostatnie trafienie w spotkaniu i tym samym Promyk wywiózł z Libiąża 3 punkty.