Relacja spotkania

MKS Chrzanów   LKS Promyk Bolęcin

2015-05-17, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Po raz kolejny Promyk przystąpił do ligowego spotkania ze sporymi brakami kadrowymi. Zabrakło kontuzjowanych Ziarnika, Prociuka, Kalińskiego i Turka, za kartki pauzowali Kocuba i Zieliński, który otrzymał aż 6-cio meczową karę zawieszenia, a w pierwszej jedenastce wyszedł narzekający na uraz Kusznir. Sytuacja kadrowa zmusiła do defensywnej gry i szukania okazji w kontratakach, które stwarzały dużo zagrożenia pod bramką gospodarzy. Najlepszych sytuacji nie wykorzystali jednak Głuszko (w sytuacji sam na sam uderzył zbyt lekko próbując lobować bramkarza) oraz Wichrowski który uderzył w słupek po dośrodkowaniu D. Kocota. Gracze Fabloku otworzyli wynik tuż przed przerwą po kontrze wyprowadzonej po rzucie rożnym Promyka za sprawą Oczkowskiego, który przepchnął debiutującego w pierwszej drużynie Pachołka a później mijając bramkarza umieścił piłkę w siatce. Po przerwie gry kontynuować nie mógł już Kusznir, z boiska musiał także zejść Głuszko, który dzień wcześniej wystąpił w drużynie juniorów. Podczas pierwszej połowy dojechał jednak Dzierzba i pojawił się na boisku od 46. minuty. Niestety przez cała drugą połowię Promyk musiał radzić sobie w dziesięcioosobowym składzie, co pozwoliło Fablokowi na kontrolowanie gry. Drugie trafienie dołożył Wiśniewski zamykając dośrodkowanie z prawej strony. Najgroźniej pod bramką gospodarzy było po rzucie wolnym pośrednim, jednak strzał Kota poszybował nad poprzeczką. Po końcowym gwizdku Fablok mógł cieszyć się nie tylko ze zwycięstwa w tym spotkaniu, ale także ze zwycięstwa w całych rozgrywkach klasy B i awansu do klasy A.

herb LKS Promyk Bolęcin Informacje o kadrze LKS Promyk Bolęcin

1. Dobranowski Łukasz