herb Ruch Młoszowa
LKS Promyk Bolęcin   Ruch Młoszowa

2015-05-03, 16:00

Stroną przeważającą przez większą część spotkania był Promyk, jednak nie przełożyło się to na wynik. Gracze Ruchu nastawieni na kontrataki zdołali raz pokonać Turka i to trafienie wystarczyło do wywiezienia trzech punktów z Bolęcina. Zaczęło się obiecująco, kiedy po rzucie rożnym Prociuk minimalnie uderzył nad poprzeczką. Goście odpowiedzieli płaskim strzałem zza szesnastki tuż obok słupka. W 31. minucie padła jak się okazało jedyna bramka w spotkaniu. Tuż przed polem karnym przy linii końcowej zawodnik Ruchu zakręcił trzema naszymi piłkarzami, piłkę otrzymał na szesnasty metr jego kolega który mocnym strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi. W drugiej połowie najlepszą okazję na zdobycie bramki mieli Kaliński (uderzył za lekko po minięciu obrońcy) oraz Ziarnik (obrońca wybił piłkę z linii bramkowej). Niestety nie udało się już odwrócić wyniku, a od sześćdziesiątej minuty musieliśmy grać w poważnym osłabieniu, kiedy najpierw bezpośrednio czerwoną kartkę otrzymał Kocuba za faul, a następnie ten sam kartonik obejrzał Zieliński, który zbyt żywiołowo protestował.

1. Turek Damian
2. Buczek Daniel ??ta kartka