Relacja spotkania

LKS Promyk Bolęcin   Górnik II Libiąż

2015-04-19, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla naszej drużyny. Już w ósmej minucie obrońca gości tak niefortunnie wybijał piłkę, że dobiegł do niej Kaliński, dośrodkował w pole karne a tam z bliska wynik otworzył Ziarnik. W 18 minucie groźnie było pod bramką Dobranowskiego, jednak nasz bramkarz zdołał sparować strzał rywala na słupek. W 30. minucie było już 2:0. Z okolicy linii środkowej boiska długą piłkę zagrał J. Kocot, a Ziarnik uprzedzając bramkarza na szesnastym metrze skierował ją do siatki. Chwilę później mogło być po meczu, jednak Buczek nie wykorzystał jedenastki podyktowanej za zagranie piłki ręką w polu karnym. Niewykorzystana sytuacja szybko się zemściła bo już cztery minuty później goście złapali kontakt po dośrodkowaniu z prawej strony i strzale głową. Po zmianie stron Górnicy starali się wyrównać stan meczu i przez około 10 minut byli stroną przeważającą. Promykowi udało się jednak przetrwać ten okres i już w 60. minucie mogło być 3:1, jednak po wyłożeniu piłki przez Ziarnika, Prociuk uderzył tylko w poprzeczkę. Dwie minuty później futbolówka wpadła już do siatki. Obrońca gości wybił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Zieliński dośrodkował ją ponownie w pole karne, a tam Buczek najpierw przyjął ją na klatkę piersiową i z powietrza uderzył pod poprzeczkę nie dając szans bramkarzowi. Na dziesięć minut przed końcem wynik podwyższył Kaliński, który wystartował do piłki zagranej od J.Kocota i uprzedzając bramkarza kopnął ją na tyle szczęśliwie, że ta pomimo starań obrońcy wpadła do siatki. Chwilę później gracze Górnika musieli grać w osłabieniu, bo drugą żółtą kartkę otrzymał bramkarz, tym razem za popchnięcie naszego zawodnika (pierwszą kartkę obejrzał za wyrzucenie piłki na trybuny gdy ta wyszła na aut). W 90. minucie piłkę do siatki skierował Zeman dobijając strzał Prociuka. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry swoje trafienie zaliczył w końcu Prociuk, który odebrał piłkę rywalowi w polu karnym i pokonał bramkarza.

herb LKS Promyk Bolęcin Informacje o kadrze LKS Promyk Bolęcin

1. Dobranowski Łukasz
2. Buczek Daniel bramka
3. Kusznir Maciej