herb Arka Babice
Arka Babice   LKS Promyk Bolęcin

2013-06-13, 18:00

Nasz zespół fatalnie rozpoczął spotkanie. Najpierw w piątej minucie po uderzeniu z rzutu wolnego Malczyk sparował piłkę na poprzeczkę. Dwie minuty później nie mieliśmy już tyle szczęścia. Z boku szesnastki przeciwnika faulował Kocuba, a jedenastka dość szczęśliwie została zamieniona na bramkę. Promyk nie zdążył otrząsnąć się po stracie bramki a Malczyk po raz drugi musiał wyciągać piłkę z siatki. Zdaniem sędziego liniowego jeden z naszych zawodników "przysnął" przy próbie pułapki ofsajdowej z czego bezlitośnie skorzystali gospodarze. W 10. minucie mogliśmy mieć odpowiedź gości. Z rzutu wolnego dośrodkował Kocot, piłka trafiła pod nogi Rogaczewskiego, a ten najpierw uderzył z ostrego kąta w bramkarza a przy dobitce nie trafił w bramkę. W 16. minucie z końcowej linii Adamczyk dograł do Rogaczewskiego, jednak ten nieczysto trafił w piłkę i ta wylądowała w rękach bramkarza. Sześć minut później groźnie było pod naszą bramką. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nasi obrońcy nie potrafili wybić piłki i ta ostatecznie uderzyła w poprzeczkę po zamieszaniu w polu karnym. W 37. minucie w końcu zobaczyliśmy bramkę. Adamczyk dograł do Rogaczewskiego a ten pomimo trudnej pozycji ładnym strzałem po długim rogu przelobował bramkarza. Jak się okazało było to ostatnie trafienie w tym spotkaniu. Gospodarze grający "gołą" jedenastką skutecznie rozbijali ataki Promyka, sami wyprowadzając kontrataki w drugiej połowie, jednak nie przynosiły one żadnych efektów.

1. Malczyk Dawid ??ta kartka
2. Sieprawski Grzegorz
3. Wołoszczakiewicz Hubert
5. Kocuba Damian  zmiana 75" Sermak Piotr