herb LKS Promyk Bolęcin
Tempo Płaza   LKS Promyk Bolęcin

2013-05-11, 17:30

Czas spotkania: 90 min.

Przez całe spotkanie Promyk stworzył sobie zdecydowanie więcej sytuacji od gospodarzy, jednak nie potrafił przełożyć tego na wynik. Tempo wyszło na prowadzenie po pierwszej dogodnej okazji w meczu. Do prostopadłej piłki wystartował Bała i z ostrego kąta uderzył po długim rogu. W okolicach 20 minuty drugą żółtą kartkę obejrzał zawodnik Płazy - Klimek i wydawało się, że nasi zawodnicy odmienią losy meczu. Nic bardziej mylnego. Pomimo sporej ilości okazji ani razu nie udało się pokonać bramkarza gospodarzy. Najlepszą okazję miał w pierwszej połowie Rogaczewski jednak przez nikogo nie atakowany uderzył głową tuż obok słupka. W drugiej odsłonie po kontrataku Bryłka na raty pokonał Malczyka i podwyższył wynik na 2:0. Pomimo rozpaczliwych prób do końca spotkania nie udało się strzelić chociażby kontaktowej bramki i tym samym Promyk zanotował drugą porażkę z rzędu.