herb LKS Promyk Bolęcin
Victoria Zalas   LKS Promyk Bolęcin

2012-11-11, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

Niestety po raz kolejny Promyk zszedł z boiska pokonany i to w najwyższych rozmiarach w tym sezonie. Już w 5. minucie Ryszka uprzedził Kunerta i z bliska skierował piłkę do bramki. Między 31. a 35. minutą mieliśmy dwie dogodne sytuacje na zdobycie bramki jednak najpierw Sabuda nie trafił w światło bramki, a później Budnik po zamieszaniu podbramkowym przeniósł piłkę nad poprzeczką. Niewykorzystane okazje zemściły się chwilę później a na listę strzelców ponownie wpisał się Ryszka, który uderzył z szesnastu metrów, a piłka podbita jeszcze przez jednego z obrońców wpadła za kołnierz naszemu bramkarzowi. Na początku drugiej połowy do bramki po raz kolejny trafili gospodarze, którzy skrupulatnie wykorzystywali tego dnia swoje okazje. W 66. minucie było już 4:0 a do siatki trafił Ryszka, kompletując hat-tricka po kontrataku umieszczając piłkę pod poprzeczką. Chwilę później gracze Victorii zadali kolejny cios trafiając do siatki przy słupku. W 70. minucie w końcu zobaczyliśmy piłkę w siatce gospodarzy. G.Sieprawski posłał prostopadłą piłkę do Sabudy a ten nie miał problemów z pokonaniem bramkarza. Niestety strzelona bramka nie podziałała motywacyjnie na nasz zespół w wyniku czego Kunert jeszcze dwukrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki. Najpierw z rzutu wolnego w długi róg trafił Klita, a wynik ustalił strzałem z dystansu wprowadzony z ławki Podgórski.