herb Arka Babice
LKS Promyk Bolęcin   Arka Babice

2012-11-04, 13:00

W meczu z Arką Promyk zagrał bardzo słabo, a goście wykorzystali większość stworzonych okazji - tak można opisać przebieg spotkania. Już po pięciu minutach babiczanie prowadzili 2:0 po bramkach Mianowskiego (główkował po rzucie rożnym) i Smolenia (wszedł z piłką w pole karne mijając kilku obrońców i uderzył obok bramkarza). Po stracie tych bramek naszych piłkarzy stać było na kontaktowe trafienie. Budnik zagrał płasko piłkę wzdłuż pola karnego, dopadł do niej Sabuda i strzałem przy słupku pokonał bramkarza. Niestety przed upływem pierwszych 45-ciu minut goście jeszcze dwukrotnie pokonali Kunerta. Najpierw Smoleń ładnym strzałem zza szesnastki nie dał szans na skuteczną obronę, a później Wierzbic tym razem już z szesnastu metrów strzałem przy słupku ustalił wynik do przerwy. W drugiej odsłonie padły już tylko dwie bramki, obie dla gości. Na listę strzelców ponownie wpisał się Wierzbic strzałem z woleja oraz Batory który próbując dośrodkować z lewego skrzydła przelobował naszego bramkarza. Groźnie pod bramką Babic było za sprawą Rogaczewskiego (otrzymał dobre prostopadłe podanie jednak jego strzał został zablokowany) oraz Kota (po jego strzale z dystansu piłka uderzyła w słupek).

1. Kunert Michał
2. Domurat Zbigniew
3. Labak Marek ??ta kartka
5. Adamczyk Robert