herb Tęcza Tenczynek
LKS Promyk Bolęcin   Tęcza Tenczynek

2012-10-07, 15:30

Czas spotkania: 90 min.

Początek spotkania należał do Promyka, chociaż już w pierwszej minucie mogliśmy przegrywać 0:1 po błędzie Zielińskiego, jednak Malczyk z trudem zdołał obronić groźny strzał. W 4. minucie G.Sieprawski dośrodkował na głowę Rogaczewskiego ten jednak uderzył minimalnie obok słupka. W 22. minucie goście zdobyli bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W 35. minucie groźnie z wolnego uderzał Adamczyk jednak bramkarz ładną interwencją wybił zmierzającą do siatki piłkę na rzut rożny. Zaraz na początku drugiej połowy bliscy podwyższenia byli gracze z Tenczynka, jednak po strzale z rzutu wolnego piłka przeszła po poprzeczce. W 58. minucie wyrównać mógł Rogaczewski jednak po dośrodkowaniu z lewej strony z bliska przeniósł piłkę nad poprzeczką. W 60. minucie mieliśmy skuteczną odpowiedź Tęczy. Po błędzie w kryciu grający trener gości wszedł z piłką w pole karne i z ostrego kąta pokonał Malczyka. Ostatnie słowo w spotkaniu należało do gości, którzy po kontrataku ustalili wynik w 78. minucie. Na dziesięć minut przed końcem na boisku zobaczyliśmy Mateusza Skawickiego z drużyny juniorów, który tym samym zaliczył swój debiut w pierwszym zespole.