herb Tempo Płaza
LKS Promyk Bolęcin   Tempo Płaza

2012-09-23, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Po bardzo słabym meczu Promyk tylko zremisował z Tempo Płaza tracąc bramkę w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Od początku spotkania nasi zawodnicy nie stwarzali sobie zbyt wielu okazji bramkowych, na dodatek goście bardzo często uciekali się do fauli. W 7. minucie Budnik dośrodkował w pole karne, bramkarz odbił piłkę przed siebie jednak dobitka M.Domurata była zbyt słaba i wylądowała w rękach golkipera. Na kolejną dogodną okazję czekaliśmy do 34. minuty. Sabuda po przejęciu piłki dograł do G.Sieprawskiego, który uderzył płasko obok słupka. Sześć minut później mieliśmy odpowiedź rywali. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Malczyk nie złapał piłki, jednak w porę się zrehabilitował broniąc strzał obrońcy. W 42. minucie z rzutu wolnego uderzał Sabuda, a piłka po rękach bramkarza i po poprzeczce wyszła za bramkę. W drugiej odsłonie okazji na zdobycie bramki było jeszcze mniej, jednak doczekaliśmy się goli. W 72. minucie G.Sieprawski dośrodkował z rzutu wolnego, obrońca Tempa wybił piłkę na szesnastkę, dopadł do niej Lewarczyk i natychmiast uderzył z woleja. Piłka podbiła się jeszcze do góry i z bliska głową do siatki skierował ją T.Sieprawski. Gdy wydawało się że uda się dowieźć zwycięstwo do końca, Klimek dośrodkował z lewej strony na piąty metr, nasz bramkarz odbił piłkę przed siebie jednak wprost pod nogi Barłóga który z bliska zdobył bramkę na 1:1.