herb Ruch Młoszowa
LKS Promyk Bolęcin   Ruch Młoszowa

2012-08-19, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

W meczu trzeciej kolejki klasy A Promyk po raz pierwszy w tym sezonie zgarnął 3 punkty. Zaczęło się bardzo szybko bo już w drugiej minucie Rogaczewski przymierzył z rzutu wolnego i piłka znalazła się w siatce. W 31. minucie w dogodnej okazji znalazł się Sabuda jednak w sytuacji sam na sam strzelił wprost w bramkarza. W 33. minucie Promyk podwyższył prowadzenie a na listę strzelców po raz drugi wpisał się popularny "Rogal". Wacławek zdecydował się na rajd prawą stroną, po kolei mijając przeciwników i w końcu wyłożył naszemu napastnikowi piłkę, który z bliska dopełnił formalności. Już dwie minuty później było 3:0. G.Sieprawski posłał długą piłkę za obrońców, dopadł do niej Adamczyk uprzedzając bramkarza i skierował ją do pustej bramki. W 38 minucie mieliśmy kolejną dogodną okazję do podwyższenia jednak po ładnym rozegraniu akcji i strzale G.Sieprawskiego z szesnastki bramkarz przeniósł piłkę nad poprzeczką. Po rzucie rożnym okazję miał tym razem Bębenek jednak uderzył nad poprzeczką. Po zmianie stron gracze Ruchu coraz częściej atakowali bramkę Promyka jednak nie stwarzając większego zagrożenia. W 78. minucie udało się zdobyć kolejną bramkę za sprawą Sabudy, który wpakował piłkę pod poprzeczkę po zgraniu G.Sieprawskiego. W 87. minucie gościom udało się zdobyć honorową bramkę, napastnik Ruchu zamknął z bliska płaskie dośrodkowanie z prawej strony nie dając szans Kwadransowi na skuteczną obronę. Dobre okazje na podwyższenie wyniku mieli jeszcze wprowadzeni z ławki Kwadrans i Domurat jednak przegrali pojedynki z bramkarzem. Wynik ustalił w ostatniej minucie gry G.Sieprawski uderzając w długi róg po zgraniu piłki przez Kwadransa.

Przed meczem Wojciech Sabuda, Tomasz Sieprawski oraz Dominik Sieprawski z drużyny juniorów otrzymali od klubu pamiątkowe dyplomy i puchary za osiągnięcia ubiegłego sezonu.