herb LKS Promyk Bolęcin
Wolanka Wola Filipowska   LKS Promyk Bolęcin

2012-08-15, 18:00

Czas spotkania: 90 min.

Spotkanie mogło bardzo dobrze rozpocząć się dla naszej drużyny, kiedy w 2. minucie Wacławek dośrodkował na głowę Rogaczewskiego, jednak ten uderzył wprost w bramkarza. Dwie minuty później mieliśmy odpowiedź gospodarzy. Zawodnik Woli uderzył nogą w światło bramki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, a Kwadrans z pomocą słupka ostatecznie złapał piłkę. W 20. minucie było już jednak 1:0. Ze strzałem z dystansu nasz bramkarz jeszcze sobie poradził odbijając piłkę w bok, jednak po dobitce był już bez szans. Najlepszą okazję do wyrównania w tej części gry miał Adamczyk jednak po dobrym dośrodkowaniu Domurata nie trafił głową w piłkę. Po przerwie nasza drużyna dalej dążyła do wyrównania jednak po nieporozumieniu w środku pola naszych zawodników Wolanka wyprowadziła kontratak który zakończył się bramką na 2:0 w 57. minucie. Najlepszą szansę na zdobycie kontaktowej bramki miał ponownie Adamczyk jednak po jego strzale głową piłka minęła bramkę. Szczęścia próbowali jeszcze G.Sieprawski, Sabuda i Rogaczewski jednak ich uderzenia nie przyniosły większego zagrożenia. Kilkanaście minut później było praktycznie po meczu. Nasz obrońca asekurował piłkę odprowadzając ją do bramkarza, ta jednak była zbyt słabo zagrana żeby ta akcja się powiodła, z czego skorzystał napastnik Wolanki uprzedzając bramkarza skierował piłkę do siatki. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry gospodarze zadali jeszcze jeden cios, podwyższając wynik z rzutu karnego. Tym samym po obiecującym remisie w pierwszej kolejce przyszło nam przełknąć gorycz porażki. Miejmy nadzieję, że tak wysoka porażka była tylko jednorazową wpadką.