herb MKS Trzebinia Siersza (juniorzy starsi)
LKS Promyk Bolęcin   MKS Trzebinia Siersza (juniorzy starsi)

2012-07-29, 18:00

Czas spotkania: 90 min.

W dzisiejsze popołudnie Promyk rozegrał swój pierwszy mecz sparingowy z juniorami starszymi MKS Trzebinia Siersza. Dla rywali był to już trzeci sprawdzian (10:5 z Ruchem Młoszowa oraz 2:4 z Błyskawicą Myślachowice). W 6 minucie bliski szczęścia był Kocot, jednak jego strzał z rzutu wolnego minimalnie minął poprzeczkę. W 12 minucie po składnej akcji zespołu przed bramkarzem znalazł się Lewarczyk jednak nieczysto trafił w piłkę i ta minęła bramkę. Trzy minuty później piłka znalazła się już w siatce. Sabuda uderzył płasko z 16 metrów tuż przy słupku i mieliśmy 1:0. W 23. minucie do remisu doprowadził Ciepichał strzałem w długi róg. Przed przerwą udało się jednak ponownie wyjść na prowadzenie, tym razem po strzale Budnika z rzutu wolnego, którym przelobował bramkarza. Po zmianie stron przez dłuższy okres gra była wyrównana. Dopiero w około 70 minucie Malczyk długim wykopem zagrał do Budnika, ten zgrał do G.Sieprawskiego, który przelobował wysuniętego bramkarza. Dziesięć minut później wynik ustalił Sabuda strzałem z rzutu karnego podyktowanego za faul na Budniku. Już za tydzień czeka nas kolejne spotkanie, tym razem rywalem będzie Victoria Zalas, a stawką będzie awans do kolejnej rundy Pucharu Polski Podokręgu Piłki Nożnej Chrzanów.