herb LKS Promyk Bolęcin
CHKP Fablok Chrzanów   LKS Promyk Bolęcin

2012-06-02, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

Mecz idealnie rozpoczął się dla gospodarzy. Już w drugiej minucie Fablok wyszedł na prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową. W 14. minucie było już 2:0. Strzał z dystansu wylądował na poprzeczce, do piłki doszedł Łabanowski i z bliska pokonał Kwadransa. W 35. minucie bliski szczęścia był Sabuda, jednak piłka po jego strzale odbiła się od słupka. W 60. minucie dobrą okazję miał T. Sieprawski jednak po wystawieniu piłki przez Bębenka uderzył nad poprzeczką z 15 metrów. W 64. minucie ładną obroną popisał się Kwadrans, broniąc uderzenie z rzutu wolnego tuż zza szesnastki. W 73. minucie mieliśmy sporo szczęścia, kiedy to napastnik Fabloku mając przed sobą tylko naszego bramkarza, uderzył nad poprzeczką. Dwie minuty później w takiej samej sytuacji znalazł się Budnik ale także i jego strzał nie trafił w światło bramki. Ostatnim groźnym akcentem w tym meczu był strzał Bębenka tuż obok słupka w 83. minucie. Niedługo potem sędzia zakończył spotkanie, tym samym Fablok przerwał imponującą serię zwycięstw Promyka w rundzie wiosennej.