herb Unia Kwaczała
LKS Promyk Bolęcin   Unia Kwaczała

2011-10-29, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

Po pierwszej połowie i kolejnej bramce na początku drugiej odsłony, wszystko wskazywało na to, że Promyk pewnie wygra ten mecz. Goście grali jednak do końca i ostatecznie zdołali wywieźć z Bolęcina 1 punkt, ale zacznijmy od początku. W 8 minucie sam na sam z bramkarzem gości wyszedł Adamczyk jednak jego strzał zdołał odbić goalkeeper. Niewykorzystana sytuacja zemściła się już w 12 minucie, kiedy Wacławek został trafiony w rękę w polu karnym i sędzia podyktował jedenastkę. Bliski obronienia karnego był Malczyk jednak piłka po precyzyjnym strzale tuż przy słupku wpadła do siatki. Na odpowiedź naszej drużyny nie trzeba było długo czekać. G.Sieprawski dograł piłkę na szesnasty metr do Sabudy, a ten podkręcając piłkę posłał ją do bramki obok bezradnego bramkarza. Pięć minut później bramkę na 2:1 zdobył Bębenek uderzając piłkę z woleja po podaniu Sabudy. Kolejne dwie minuty później Domurat posyła długą piłkę za obrońców (co bezustannie robili goście), dobiega do niej Budnik i bez zastanowienia uderza głową z szesnastki lobując bramkarza. Doskonałą okazje na podwyższenie wyniku miał tuż przed przerwą Sabuda, który minął bramkarza jednak trafił w stojącego na lini bramkowej obrońcę gości. Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia gospodarzy. W roli głównej ponownie wystąpił duet Domurat - Budnik, z tym że strzelec bramki tym razem uderzył piłkę nogą, ponownie lobując bramkarza. Od tego momentu nasza drużyna całkowicie zmieniła oblicze, za to goście zaczęli coraz śmielej atakować. Efektem tego była bramka na 4:2 w 57. minucie po zamieszaniu w naszym polu karnym. Później w odstępie 10 minut piłkarze Unii dwukrotnie umieścili piłkę w siatce i chociaż jedni i drudzy starali się zdobyć zwycięską bramkę, ta sztuka nie udała się żadnej z drużyn i tym samym mecz zakończył się remisem.