herb Korona Mętków
LKS Promyk Bolęcin   Korona Mętków

2011-10-02, 15:30

Czas spotkania: 90 min.

W meczu 7. kolejki Promyk pewnie pokonał na własnym stadionie Koronę Mętków 6:0. Strzelanie rozpoczął już w 2. minucie Sabuda po dośrodkowaniu T.Sieprawskiego. W 10. minucie w polu karnym faulowany był Budnik, a sędzia bez wahania wskazał na "wapno". Pewnym egzekutorem okazał się Sabuda i podwyższył wynik. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie, chociaż Promyk posiadał sporą przewagę. Goście ograniczyli się tylko do gry długimi podaniami do napastników, jednak oddawane przez nich strzały nie zmuszały Malczyka do większego wysiłku. Pięć minut po wznowieniu gry na strzał zza szesnastki zdecydował się Adamczyk i piłka tuż przy słupku wpadła do siatki. W 56. minucie hat-tricka zaliczył Sabuda strzelając po długim rogu. W 65. minucie na boisku pojawił się Bębenek, a już minutę później cieszył się ze zdobytej bramki zamykając dośrodkowanie Adamczyka. Warto dodać, że był to jego pierwszy kontakt z piłką. Strzelanie w meczu zakończył ten, który je rozpoczął, czyli Sabuda, który umieścił piłkę w bramce po podaniu Bębenka w 75. minucie.