herb UKS Dulowa
LKS Promyk Bolęcin   UKS Dulowa

2011-05-22, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

W ciekawie zapowiadającym się spotkaniu Promyk nie dał szans liderowi zwyciężając pewnie 6:1. Pierwszą bramkę zdobył T.Sieprawski już w 6. minucie pokonując bramkarza technicznym strzałem. W 12. minucie na strzał z dystansu zdecydował się G.Sieprawski i po kiksie goalkeepera podwyższył wynik na 2:0. W 20. minucie Bębenek wywalczył piłkę na skrzydle, zagrał do niepilnowanego Sabudy, a ten wyłożył piłkę do T.Sieprawskiego, który dopełnił formalności. Pięć minut później Bębenek dograł na 5. metr do niepilnowanego Kalfasa, który dołożył tylko nogę i było 4:0. Przewagę Promyka obrazuje statystyka strzałów do przerwy, która wynosiła 11-2. W 52. minucie Sabuda po rajdzie od połowy boiska wyszedł sam na sam, strzelił obok nogi bezradnego bramkarza i było już 5:0. Dziesięć minut później Wacławek wykonywał rzut wolny, piłka odbiła się od nogi jednego z graczy Dulowej i trafiła pod nogi Kalfasa, który zdobył swoją drugą bramkę w meczu. Goście uratowali honor w 69. minucie pokonując Kwadransa po błyskawicznym kontrataku. Do końca meczu żadna z drużyn nie zdobyła już gola i to Promyk mógł cieszyć się z efektownego zwycięstwa.