herb ZWM Wodna Trzebinia
LKS Promyk Bolęcin   ZWM Wodna Trzebinia

2011-04-30, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Pierwszą bramkę już na początku meczu zdobył Wacławek strzałem z rzutu wolnego. W 34. minucie T.Sieprawski uderzył z "szesnastki" a piłka po rykoszecie zmyliła bramkarza i wpadła do siatki. W 39. minucie na listę strzelców wpisał się ponownie T. Sieprawski, który doskoczył do wybitej przez obrońcę piłki i precyzyjnym strzałem z woleja podwyższył prowadzenie. W drugiej połowie do bardziej zdecydowanych ataków ruszyli goście i już w 55. minucie Kwadrans musiał wyciągać piłkę z siatki. Gracz Wodnej dokręcił futbolówkę z rzutu rożnego w światło bramki i goście uwierzyli w odrobienie strat. Od tego momentu przewagę w posiadaniu piłki posiadał zespół z Trzebini, jednak w 85. minucie Bębenek obsłużył Lewarczyka a ten ustalił wynik na 4:1.