LKS Promyk Bolęcin

2017-10-01, 16:00

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla Promyka. W 5. minucie Piegza posłał prostopadłą piłkę do Sieprawskiego a ten płaskim strzałem pokonał bramkarza. Goście odpowiedzieli w zasadzie w pierwszej groźnej akcji. Po nieporozumieniu w naszej obronie piłka trafiła do napastnika Orła, a ten został trącony przez Kocota i sędzia wskazał na rzut karny, który został zamieniony na gola, chociaż bardzo blisko obrony był Dobranowski, który wyczuł intencje strzelca. Od 38. minuty Promyk musiał grać w osłabieniu. Po kolejnym faulu na Sieprawskim nasz zawodnik ostro protestował na brak reakcji sędziego, przez co otrzymał dwie żółte kartki. W drugiej odsłonie gra się wyrównała. W 80. minucie Piegza dograł go wprowadzonego z ławki Głuszki a ten w sytuacji sam na sam dał prowadzenie naszej drużynie. Gracze Orła ostatecznie kończyli spotkanie w dziewięcioosobowym składzie. Najpierw za faul drugą żółtą kartkę otrzymał kapitan gości, a już w doliczonym czasie gry kolejny piłkarz nieprzepisowo powstrzymał wychodzącego sam na sam Kota i obejrzał czerwoną kartkę. Orzeł został w tej sytuacji podwójnie ukarany, bo rzut wolny na bramkę zamienił Buczek ustalając wynik spotkania.

Po zakończeniu rundy jesiennej drużyna Orła została wycofana z rozgrywek, dlatego wszystkie wyniki z udziałem tego zespołu zostały anulowane.

1. Dobranowski Łukasz
2. Doległo Daniel
3. Buczek Daniel bramka
4. Tomasik Piotr