herb Błyskawica Myślachowice
LKS Promyk Bolęcin   Błyskawica Myślachowice

2016-10-23, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

Po emocjonującym spotkaniu Promyk zremisował na własnym boisku z Błyskawicą 2:2. W 15. minucie do prostopadłej piłki ruszył debiutujący w pierwszej drużynie szesnastoletni Gąszczak czym zmusił bramkarza do błędu a ten zagrał piłkę ręką poza polem karnym. Sędzia bez wahania pokazał przeciwnikowi czerwoną kartkę za to zagranie, jednak rzut wolny tuż zza szesnastki nie został zamieniony na gola. Dobrą okazję na otworzenie wyniku miał także Doległo jednak po jego strzale głową piłka uderzyła w słupek. W 21. minucie do siatki trafił za to Sieprawski po prostopadłym dograniu od Doległo. Na siedem minut przed przerwą wynik podwyższył Buczek strzałem z rzutu wolnego z 25 metrów. Goście odpowiedzieli chwilę potem strzałem w długi róg. Po zmianie stron to gracze z Myślachowic przejęli inicjatywę jednak ich ataki nie stwarzały większego zagrożenia pod bramką Dobranowskiego. Na dziesięć minut przed końcem swoją drugą żółtą kartkę otrzymał Baudler i musiał opuścić boisko i tym samym siły zespołów się wyrównały.Grający do końca goście dopięli swego kiedy w 90. minucie sędzia odgwizdał kontrowersyjny rzut karny który został zamieniony na bramkę.