herb LKS Promyk Bolęcin
Jutrzenka Ostrężnica   LKS Promyk Bolęcin

2016-05-14, 17:30

Czas spotkania: 90 min.

Mecz w Ostrężnicy był zaciętym widowiskiem. W 28. minucie prowadzenie naszej drużynie dał Wojtoń, który wykorzystał dogranie od Głuszko i przymierzył przy słupku. Gospodarze jeszcze przed przerwą zdobyli dwie bramki. Najpierw po prostopadłym podaniu skrzydłowy Jutrzenki pokonał Dobranowskiego, a trzy minuty później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zawodnik gospodarzy wpadł z piłką i stojącym przy słupku obrońcą do bramki jednak arbiter nie odgwizdał w tej akcji przewinienia i tym samym do przerwy przegrywaliśmy 2:1. W 56. minucie stan meczu wyrównał Głuszko wpychając piłkę do bramki po podaniu Sieprawskiego. Chwilę potem bliski zdobycia gola był Kocot, jednak po jego strzale z rzutu wolnego piłka uderzyła w poprzeczkę. Na kwadrans przed końcem ten sam zawodnik dopadając do odbitej przez obrońców piłki pokonał bramkarza strzałem z pola karnego.