herb LKS Promyk Bolęcin
Wisełka Rozkochów   LKS Promyk Bolęcin

2016-05-01, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

W dzisiejszym spotkaniu Promyk pewnie pokonał drużynę Wisełki Rozkochów. Pierwsza bramka padła w 13. minucie po dośrodkowaniu Dzierzby i strzale Piegzy. Jeszcze przed przerwą wynik na 2:0 podwyższył Głuszko, który najpierw był faulowany, a później ładnym strzałem wykorzystał rzut wolny. Trzecia bramka padła na dwadzieścia minut przed końcem spotkania. Na bramkę uderzył Dzierzba, Głuszko dobiegł do odbitej piłki, podał do Wojtonia a ten podwyższył wynik. Pięć minut później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do siatki trafił Głuszko strzałem głową. Chwilę potem wynik podwyższył Sieprawski po indywidualnej akcji, dla którego było to debiutanckie trafienie w pierwszej drużynie Promyka. Szóstą i ostatnią bramkę w meczu zdobył Głuszko po dośrodkowaniu Kocota z rzutu wolnego.