Relacja spotkania

Balin

2016-03-12, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

W pierwszej połowie Promyk częściej utrzymywał się przy piłce czego efektem były dwie bramki. Najpierw do siatki trafił testowany obrońca po dośrodkowaniu Kocota z rzutu wolnego. Chwilę później mieliśmy kopię tej akcji, z tym że rzut wolny wykonywany był z drugiej strony boiska, a do siatki trafił tym razem gracz Orła, pokonując swojego bramkarza. Gospodarzom do przerwy nie kleiła się gra, za to dopuścili się kilku ostrych fauli, na które w meczach sparingowych nie powinno być miejsca. Po zmianie stron to Orzeł przejął inicjatywę, jednak Promyk stworzył sobie kilka niezłych okazji, w których brakowało szczęścia. Najlepszych sytuacji nie wykorzystali m.in. Głuszko (w sytuacji sam na sam uderzył w bramkarza), Wichrowski (uderzył minimalnie obok słupka z 15 metrów) oraz testowany napastnik, który uderzył nad bramką po indywidualnej akcji. Gospodarze zdobyli kontaktowego gola na 11 minut przed końcem. Po stracie w środku pola skrzydłowy Orła otrzymał prostopadłą piłkę, uderzył nad wychodzącym Turkiem, a zmierzającą do siatki piłkę wbił jeszcze z bliska napastnik z Balina.

Skład Promyka: Dobranowski, Buczek, Testowany 1, Kocuba, Testiowany 2, Piegza, Kocot, Głuszko, Testowany 3, Wichrowski, Sieprawski.

W drugiej połowie zagrali jeszcze Turek, Ząbkowski i Biłka.

Komentarzy [0]

Trening na sztucznej nawierzchni