herb LKS Promyk Bolęcin
Korona Lgota   LKS Promyk Bolęcin

2015-11-11, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

Pierwszą dogodną okazję stworzył sobie Promyk, jednak strzał Wojtonia wylądował tylko na poprzeczce. W 21. minucie ten sam zawodnik otrzymał podanie od Burdalskiego i tym razem lobując bramkarza umieścił piłkę w siatce. Goście wyrównali w 30. minucie z rzutu wolnego tuż zza szesnastki. Druga połowa przyniosła jeszcze więcej emocji. Najpierw w 69. min. padła bramka na 2:1 dla Korony. Z dośrodkowaniem z rzutu rożnego poradzili sobie nasi obrońcy wybijając piłkę z pola karnego, jednak nabiegający napastnik gospodarzy strzałem z woleja zmieścił piłkę w siatce tuż przy słupku. Chwilę później za odepchnięcie rywala czerwoną kartkę zobaczył Głuszko. Pomimo gry w osłabieniu Promyk zdołał wyrównać. Kot dośrodkował z narożnika pola karnego, piłka odbiła się jeszcze od głowy obrońcy i wpadła za kołnierz bramkarza. Niestety nie udało się dowieźć zwycięstwa do końca. W 90. minucie Kocuba sfaulował przeciwnika przy bocznej linii pola karnego, a grający trener Korony bezpośrednim strzałem po długim rogu dał zwycięstwo swojej drużynie.