LKS Promyk Bolęcin

2010-06-15, 18:00

Strzelanie w meczu rozpoczęli goście, których napastnik przez nikogo nie atakowany, przyjął piłkę na 16. metrze i płaskim strzałem otworzył wynik. Chwilę później sędzia podyktował rzut wolny za nieprzepisowe zatrzymywanie tego samego zawodnika, jednak po konsultacji z bocznym arbitrem, wskazał na rzut karny, który został zamieniony na bramkę. Na odpowiedź Promyka nie trzeba było długo czekać. Przyjmujący piłkę Budnik był faulowany w szesnastce i tym razem to nasz zespół stanął przed szansą zdobycia gola z rzutu karnego. Do piłki podszedł G. Sieprawski i pewnie pokonał bramkarza. Niestety kolejna okazja dla Victorii od razu zamieniła się na bramkę. Po rzucie rożnym i strzale głową, Paryło musiał wyciągać piłkę z siatki. Chwilę potem po szybkim kontrataku obrońcy Zalasu nie upilnowali Wacławka, który doszedł do prostopadłej piłki zagranej przez Sieprawskiego i wygrał pojedynek z bramkarzem gości. Po zmianie stron Promyk za wszelką cenę dążył do strzelenia bramki, jednak to Victoria dołożyła jedno trafienie w ostatniej minucie meczu i kolejny raz nasz zespół musiał schodzić z boiska pokonany.

1. Paryło Jakub
2. Kalfas Grzegorz
3. Doległo Krzysztof  kontuzja 45" Wdówka Dariusz
4. Kocięda Bartosz