herb LKS Promyk Bolęcin
ZWM Wodna Trzebinia   LKS Promyk Bolęcin

2009-10-04, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

W siódmej kolejce B klasy Promyk pokonał zespół ZWM Wodna 6:2. Strzelanie rozpoczął w 13. minucie Adamczyk uderzeniem zza "szesnastki". W 19. minucie Pogoda wyszedł sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem przy słupku pokonał goalkeepera. W 34. minucie drużyna Wodnej zdobyła kontaktową bramkę po rzucie rożnym. Pięć minut później Sieprawski podwyższył wynik na 3:1 po rzucie karnym podyktowanym za zagranie piłki ręką przez obrońcę. Jeszcze przed przerwą Adamczyk posłał piłkę wzdłuż bramki a do siatki wpakował ją Tomasz Sieprawski. Po zmianie stron gospodarze starali się za wszelką cenę zmniejszyć rozmiary porażki, jednak w 64. minucie Wacławek rozwiał wątpliwości strzelając bramkę po kontrataku. W 76. minucie rzut wolny z 20 metrów wykonywał Budnik, piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki, dopadł do niej Grzegorz Sieprawski i strzałem głową zdobył swoją dziewiątą bramkę w sezonie. W 81. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Duda niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki i tym samym ustalił wynik meczu.