herb LKS Promyk Bolęcin
  LKS Promyk Bolęcin

2009-08-22, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

Już na początku meczu drużyna Zrywu mogła objąć prowadzenie po błędzie w naszej obronie, jednak napastnik gospodarzy uderzył w słupek. Z upływem czasu Promyk zyskiwał przewagę, co udokumentował w 20. minucie. Po strzale jednego z naszych napastników bramkarz drużyny z Chrzanowa sparował piłkę na bok, co wykorzystał Sieprawski i wpakował ją do siatki. Piętnaście minut później na 2:0 podwyższył Adamczyk, posyłając mocny strzał pod poprzeczkę. Jeszcze przed przerwą Pindel mógł strzelić trzecią bramkę jednak w dogodnej sytuacji minimalnie chybił uderzając piłkę obok słupka. Po zmianie stron Promyk nadal miał przewagę i co najważniejsze - grał konsekwentnie. Po rzucie wolnym wykonywanym przez Wacławka piłka otarła się o poprzeczkę. W 74. minucie w zamieszaniu podbramkowym Pindel chciał oddać strzał z ostrego kąta, lecz został zablokowany, jednak Sieprawski wbiegnął między obrońcę i bramkarza i wepchnął piłkę do bramki. Osiem minut później szarżującego w polu karnym Porębskiego powalił obrońca Zrywu, a sędzia po konsultacji z bocznym arbitrem wskazał na "wapno". Pewnym egzekutorem okazał się Sieprawski, który tym samym skompletował hat-tricka.