herb Pogorzanka Pogorzyce
LKS Promyk Bolęcin   Pogorzanka Pogorzyce

2009-08-30, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

W drugiej kolejce Promyk zremisował 1:1 z drużyną Pogorzanki. Przewaga drużyny z Bolęcina nie podlegała dyskusji, jednak wynik tego nie odzwierciedla. W 21. minucie Porębski, wybiegając zza pleców obrońcy umieścił piłkę w siatce, jednak sędzia liniowy pokazał pozycję spaloną, na której znajdował się jedynie Królczyk - nie biorący udziału w akcji... Dwanaście minut później znowu w roli głównej wystąpił duet napastników Porębski - Królczyk. Ten pierwszy dośrodkował, a drugi skierował głową piłkę do bramki. Drużyna Pogorzanki, która oddawała mało strzałów na naszą bramkę, w 43. minucie wyprowadziła kontrę, a na bramkę zamienił ją pomocnik gości. Po zmianie stron gra wyglądała podobnie, Promyk atakował, a Pogorzanka nastawiła się na kontratak. Chociaż nasi zawodnicy mieli kilka okazji do strzelenia bramki, tym razem zabrakło skuteczności i wynik spotkania nie uległ zmianie.