Adamczyk
Budnik

LINK do relacji

LINK do galerii

W meczu 17. kolejki Promyk zdeklasował zespół wicelidera wbijając mu aż 10 bramek. Strzelanie rozpoczął w 15. minucie Sabuda, który przedryblował kilku obrońców UKS-u i pokonał bramkarza. W 21. minucie Lewarczyk podwyższył na 2:0. W 34. minucie Lewarczyk wyłożył piłkę T.Sieprawskiemu a ten dopełnił formalności i było 3:0. Dziewięć minut później Kot wszedł w pole karne, wycofał do Bębenka, ten wyłożył piłkę Adamczykowi, którego strzał sparował na słupek bramkarz przyjezdnych, jednak wobec dobitki Lewarczyka był bezradny. W 44. minucie nieprzepisowo w polu karnym powstrzymywany był T.Sieprawski a sędzia bez wahania wskazał na "wapno". Jedenastkę na gola pewnym strzałem zamienił G.Sieprawski. Po zmianie stron przez długi czas żadna z drużyn nie stwarzała sobie klarownych okazji. Dopiero w 70. minucie po złym wybiciu "piątki" T.Sieprawski przejął piłkę i bez zastanowienia huknął z szesnastu metrów i tym samym bramkarz gości po raz szósty musiał wyciągać piłkę z siatki. Cztery minuty później Adamczyk w podobny sposób strzałem przy słupku podwyższył wynik. Piłkarze Sierszy zdołali pokonać Kwadransa tylko raz, w 74. minucie nasz bramkarz wyszedł do piłki, a zawodnik UKS-u zdołał go przelobować. Na odpowiedź Promyka nie trzeba było długo czekać. W 87. minucie po rzucie rożnym Bębenek zgrał piłkę głową do Budnika a ten nie miał problemów ze zdobyciem ósmej bramki. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Sabuda zdobył swoją drugą bramkę po podaniu Adamczyka. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się zwycięstwem Promyka 9:1, Sabuda urwał się obrońcom, jego strzał odbił bramkarz, jednak T.Sieprawski zachował zimną krew i dobił strzał kolegi, kompletując hat-tricka a tym samym ustalając wynik meczu na 10:1.