• autor: KubasH90, 2011-04-10 18:56

Promyk Bolęcin - Nadwiślan Rusocice 14:0 (8:0)

Link do relacji

Link do galerii zdjęć

Spotkanie było bardzo jednostronne, na co wskazuje wynik meczu. Pierwszą bramkę już w 7. minucie zdobył Bębenek. W 17. minucie Adamczyk skutecznie zamknął dośrodkowanie Wacławka i było już 2:0. W 22 minucie swoją debiutancką bramkę w barwach Promyka zdobył Sabuda, tym razem korzystając z dogrania G. Sieprawskiego. Już dwie minuty później Kalfas wyszedł z głębi boiska do podania G. Sieprawskiego i pewnie podwyższył na 4:0. W 28. minucie oglądaliśmy najpiękniejszą akcję meczu. Z prawej strony piłka krążyła od nogi do nogi a wszystko wykończył Zieliński strzałem w długi róg. W 40. minucie Adamczyk bezpośrednio z rzutu rożnego pokonał bramkarza gości. Trzy minuty później swoją drugą bramkę w meczu strzelił także Bębenek po podaniu G.Sieprawskiego. Jeszcze przed przerwą Sabuda zdobył ósmą bramkę dla naszej drużyny po dograniu od Zielińskiego. W przerwie nasz trener korzystając ze sprzyjającego wyniku dokonał aż 4 roszad w składzie. W 55. minucie Adamczyk uderzył z rzutu wolnego a piłka po rękach bramkarza wpadła do bramki i było 9:0.Na kolejną bramkę czekaliśmy do 69. minuty, kiedy to Bębenek nie dał złapać się na spalonego i skompletował hat-tricka. Na 11:0 podwyższył Sabuda w 73. minucie. Dwie minuty później ten sam zawodnik zdobył swoją czwartą bramkę w meczu, jednak to nie było jego ostatnie trafienie tego dnia, bowiem w 80. minucie po raz piąty pokonał goalkeepera Nadwiślana. W 82. minucie  wynik ustalił Kot wykańczając podanie wzdłuż bramki od Bębenka.