Słaby występ w turnieju

• autor: KubasH90, 2011-02-06 08:57

W rozegranym w sobotę halowym turnieju Promyk nie wyszedł z grupy, zajmując trzecie miejsce.

Zwycięzcą całego turnieju został występujący w tej samej grupie co Promyk - zespół z Regulic.

Przypominam, że najbliższy trening odbędzie się we wtorek o godz. 18:00 na hali przy basenie w Chrzanowie.
Wyjazd z centrum godz. 17:40

We czwartek prawdopodobnie będziemy trenować już na orliku.

W pierwszym spotkaniu Promyk wygrał z Alwernią 2:0 po dwóch bramkach Skrzypińskiego. W następnym meczu naszej grupy Chełmek nie miał problemów z pokonaniem Regulic i wygrał takim samym stosunkiem bramek. W drugim meczu Promyk gładko uległ Chełmkowi 0:3. Z kolei Alwernia przegrała z Regulicami 0:1. W swoim ostatnim meczu w grupie nasz zespół musiał wygrać lub zremisować z Regulicami, aby wyjść z grupy. Wszystko wskazywało na to, że ta sztuka się uda, jednak na pół minuty przed końcem spotkania przy stanie 0:0 sędzia podyktował rzut karny dla naszych przeciwników za zagranie piłki ręką w polu karnym gracza z pola. Niestety Kwadransowi nie udało się zatrzymać strzału rywala i to Regulice mogły cieszyć się z wygranej. W ostatnim meczu grupy A, Alwernia zremisowała bezbramkowo z Chełmkiem. Jak się później okazało nasz ostatni grupowy rywal został zwycięzcą turnieju, pokonując kolejno:
Arkę Babice (0:0, k. 6:5),
Nadwiślanin Gromiec (1:1, k. 5:4)
by w finale pokonać Ruch Młoszowa 1:0.

Królem strzelców został zawodnik Ruchu Młoszowa - Mariusz Gaj z 4 bramkami na koncie,

najlepszym zawodnikiem wybrano Mateusza Zajmę z Nadwiślanina Gromiec,

natomiast najlepszym bramkarzem okazał się Wojciech Wachnicki z Regulic.

Promyk reprezentowali następujący piłkarze:
P.Kwadrans, M.Skrzypiński, J.Kot, K.Budnik, Ł.Lewarczyk, P.Ząbkowski, G.Sieprawski, K.Kuchta, M.Kwadrans

Promyk-Okleśna 0:0 [13.09.09]