statystyki szczegółowe

Aktualności

Wymęczone 3 punkty

• autor: KubasH90, 2010-10-24 17:14

Promyk pokonał na boisku w Okleśnej drużynę Zrywu Brodła 4:2 po trafieniach dwukrotnie T.Sieprawskiego, Lewarczyka oraz Adamczyka.

LINK do relacji

LINK do galerii

Mecz nie mógł lepiej rozpocząć się dla gospodarzy. Już w 3. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, zawodnik Zrywu zdobył pierwszą bramkę, co wyraźnie uskrzydliło naszych przeciwników. Bezbarwnie grający Promyk praktycznie nie stwarzał sobie sytuacji. Zryw mógł podwyższyć prowadzenie ale po strzale z rzutu wolnego piłka otarła się o poprzeczkę. Gdy wydawało się, że do przerwy wynik nie ulegnie zmianie, Budnik uderzył w 43. minucie z wolnego w poprzeczkę, a do odbitej piłki najszybciej dopadł Lewarczyk i strzałem głową wyrównał stan meczu. Po zmianie stron oglądaliśmy już inne oblicze naszej drużyny. Szybko, bo w 51. minucie T.Sieprawski wyprowadził Promyk na prowadzenie, dobijając strzał z wolnego wykonywanego przez swojego brata. W 58. minucie Kot dośrodkował na głowę Adamczyka a ten z bliska podwyższył prowadzenie. Już 2 minuty później do siatki ponownie trafił T. Sieprawski po najładniejszej akcji meczu, kiedy to jeszcze raz wykorzystał podanie G.Sieprawskiego. Można było odnieść wrażenie, że Promyk pójdzie za ciosem, jednak od tego momentu gra była bardziej wyrównana. W 77. minucie po błędzie w defensywie, zawodnik Zrywu precyzyjnym strzałem z szesnastu metrów ustalił wynik meczu.