statystyki szczegółowe

Aktualności

Pewna wygrana

• autor: KubasH90, 2010-10-17 15:54

W niedzielnym spotkaniu w ramach 9. kolejki B klasy Promyk pewnie pokonał zespół Sankowii 7:1.

LINK do relacji

Początek spotkania lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy groźnie atakowali. Jednak w około 10. minucie, w szesnastce Sankowii nieprzepisowo powstrzymywany był Lewarczyk i sędzia wskazał na "wapno". Jedenastkę na gola zamienił G.Sieprawski. 7 minut później zawodnik Sanki uderzył z rzutu wolnego a piłka dość szczęśliwie znalazła się w bramce strzeżonej przez Kwadransa. Jak się okazało, była to jedyna bramka, na którą dzisiaj stać było naszych przeciwników. W 24. minucie ponownie Lewarczyk został faulowany, a sędzia jeszcze raz podyktował rzut karny, który także wykorzystał G.Sieprawski. Nie minęło pięć minut i było już 1:3. G.Sieprawski posłał z głębi pola piłkę do Adamczyka, który przelobował bramkarza. W 37. minucie Trębacz szybko rozegrał rzut wolny a Lewarczyk spokojnie posłał piłkę pod poprzeczkę z szesnastu metrów i podwyższył na 4:1. Niestety w 40. minucie swoją drugą żółtą kartkę zobaczył Trębacz i musiał opuścić boisko. Po zmianie stron, pomimo gry w przewadze Sankowii, to Promyk strzelał bramki, a właściwie wypadałoby napisać, że bramki strzelał Adamczyk, bowiem dołożył jeszcze 3 trafienia(54', 65', 76').