Trwa fatalna passa

• autor: KubasH90, 2010-06-18 14:13

W kolejnym meczu z rzędu nasz zespół schodzi z boiska pokonany. Tym razem lepsza okazała się Korona Metków, która na dodatek grała od końcówki pierwszej połowy w osłabieniu.

Ostatni mecz w sezonie:

Promyk Bolęcin - Sankowia Sanka

sobota, 19. czerwca godz. 18:00

Zbiórka na boisku godz. 17:00

Po meczu "zakończenie sezonu" przy grillu.

Pierwsza bramka padła po kontrowersyjnej sytuacji, kiedy to napastnik gospodarzy wyprostowaną nogą zaatakował Sieprawskiego na szesnastce i trafił w jego nogę, sędzia sytuację puścił i Korona po chwili prowadziła 1:0. Kilkanaście minut później przebudził się nasz zespół i Wdówka po zgraniu Kota wpakował piłkę do siatki strzelając w długi róg. Chwilę potem po zamieszaniu w polu karnym i strzale jednego z zawodników Promyka, obrońca Korony wybił ręką piłkę zmierzającą do bramki, sędzia wyrzucił go z boiska i podyktował rzut karny, którego na bramkę zamienił etatowy wykonawca jedenastek - G. Sieprawski. Po zmianie stron obraz gry wyglądał tak, jakby to Promyk grał w osłabieniu. Szybkie kontrataki i Korona wychodzi na prowadzenie 3:2. W około 80. minucie zawodnik gospodarzy dobija Promyk strzelając głową z bliskiej odległości. W końcówce jeszcze Adamczyk zdołał strzelić bramkę kontaktową, jednak w tym dniu drużyna Promyka zagrała bardzo słabo i znakomicie wykorzystali to nasi przeciwnicy, którzy po końcowym gwizdku mogli cieszyć się ze zdobycia pierwszych trzech punktów(!) w tej rundzie.

autor: ~..... 2010-06-18 18:03:21

avatar w poprzednim sezonie to Mętkow przyjechał do nas i gralismy w osłabieniu po kilku porazkach nikt nie miał juz sił na same wtopy , wygralismy ! 3-1 wyszlismy z dna, teraz historia sie powtarza ,tyle ze w inna strone:)

Dulowa-Promyk 3:1 [06.09.09]