Aktualności

Wysoka wygrana

• autor: KubasH90, 2010-05-26 20:23

W zaległym meczu XIII. kolejki Promyk pewnie pokonał zespół z Pogorzyc aż 7:2...

Link do relacji TUTAJ

Link do galerii TUTAJ

Link do oceniania zawodników TUTAJ

UWAGA!!
Trening w piątek, 28. maja o godz. 18:30 na Orliku w Gaju. Wyjazd z Bolęcina godz. 18:00.

W zaległym meczu XIII. kolejki Promyk pewnie pokonał zespół z Pogorzyc aż 7:2. Strzelanie rozpoczął już w drugiej minucie Wacławek, mocnym strzałem po zamieszaniu przed bramką. Pięć minut później Doległo posłał płaską piłkę między obrońców, których wyprzedził Kot i umieścił piłkę tuż przy słupku. Trzecia bramka padła po dośrodkowaniu Adamczyka z rogu szesnastki i strzale Kota głową w długi róg. Czwartą bramkę mógł już zdobyć G.Sieprawski, po tym jak sędzia podyktował rzut karny za faul na Wdówce i wydalił z gry obrońcę Pogorzanki. Nasz najlepszy snajper jednak tym razem nie wykorzystał szansy i piłka odbiła się od poprzeczki, wychodząc w boisko. Tuż po zmianie stron Adamczyk posłał piłkę na skrzydło do Wiśniewskiego, a ten niemal ośmieszył dwóch obrońców i umieścił piłkę w długim rogu bramki. Kilka minut później Kot posłał prostopadłą piłkę w pole karne i Wdówka płaskim strzałem podwyższył na 5:0. W 75. minucie po kontrataku Wiśniewski wyłożył piłkę Kotowi, ten wyszedł sam na sam z bramkarzem i zdobył swoją trzecią bramkę w tym meczu. Piłkarze Pogorzanki pomimo gry w dziesiątkę, starali się zdobyć honorową bramkę i sztuka ta udała się już parę minut później, kiedy to po błędzie w naszej obronie, zawodnik miejscowych oddał strzał do pustej bramki z okolicy szesnastki. Uskrzydliło to graczy Pogorzyc, którzy zdołali zdobyć jeszcze jedną bramkę, gdy po nieudanej pułapce ofsajdowej, Paryło przegrał pojedynek sam na sam. Ten sam zawodnik, który rozpoczął strzelanie w meczu, zdobył także ostatnią bramkę spotkania. Wacławek przedarł się lewą stroną i został sfaulowany około 20 metrów od bramki. Sam poszkodowany podszedł do piłki i mocnym strzałem przy słupku nie dał szans bramkarzowi.