LKS Promyk Bolęcin - strona oficjalna

Strona klubowa
 • Aktualności:
 • 2018-11-18 Gramy w MSLF
 • 2018-11-11 Duży niedosyt
 • 2018-11-08 Kończymy rundę
 • Wyniki ostatniej kolejki:
 • MKS Fablok Chrzanów - Korona Lgota 2:0
 • Błyskawica Myślachowice - MKS Libiąż 2:3
 • Wisła Jankowice - Zagórzanka Zagórze 1:1
 • Victoria Zalas - Ciężkowianka Jaworzno 1:5
 • Wolanka Wola Filipowska - Tęcza Tenczynek 1:3
 • LKS Promyk Bolęcin - MKS Alwernia 1:1
 • UKS Dulowa - Start Kamień 0:5
 •        

Zegar

Logowanie

Statystyki drużyny

Sponsorzy

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 179, wczoraj: 468
ogółem: 1 366 992

statystyki szczegółowe

Aktualności

Trenuj z mistrzem

 • autor: KubasH90, 2010-05-11 12:57

Futbolowo.pl zaprasza na drugą edycję imprezy charytatywnej pod nazwą „Trenuj z mistrzem”. Tym razem odbędzie się 17 maja na obiektach SMS przy ul. Szablowskiego 1 w Krakowie. Spotkamy się z bramkarzami dobrego serca, dzięki którym ta impreza może dojść do skutku.

Dochód z imprezy przeznaczony jest na pomoc i leczenie dwójki małych dzieci. Będziemy zbierać pieniążki dla ratowania zdrowia Antosia – małego synka trenera Grzegorza Faberskiego z Warszawy oraz Alicji Gielarowskiej, córeczki bramkarza Fabloku Chrzanów.

Czytaj więcej...

Nasze spotkanie z bramkarzami ma dać uczestnikom – szczególnie najmłodszym - radość i spełnienie marzeń obcowania z ich idolami, do wspólnej zabawy z czołowymi polskimi bramkarzami. Wszyscy przecież kiedyś byliśmy dziećmi, wszyscy kiedyś mieliśmy wzory do naśladowania, wszyscy kiedyś zachwycaliśmy się akcjami piłkarskimi oglądanymi w telewizji. W poniedziałek, 17 maja będziemy mieć niepowtarzalna okazję do wspólnego trenowania z najlepszymi bramkarzami w naszym kraju, do wspólnych zdjęć, autografów i rozmów. Przez cały czas trwania imprezie będzie towarzyszyć loteria dla dzieci oraz aukcja cennych pamiątek sportowych, której finał przewidzieliśmy na wieczór. A przed nim… chcieliśmy zaproponować mecz, w którym jeden z zespołów stworzą dzieciaki a drugi bramkarze. Jeszcze wcześniej rozegramy bramkarskie konkursy rzutów karnych. Wierzę, że takie spotkanie będzie nie lada frajdą dla wszystkich, że stanie się przyczyną wielu uśmiechów i znakomitym zwieńczeniem rozgrywek ligowych w Polsce.
 
Chęć przybycia do Krakowa zadeklarowało wielu bramkarzy. Oto nazwiska tych, których spodziewamy się gościć: Juraj Baláž, Mateusz Bąk, Adam Bensz, Maciej Budka, Marcin Cabaj, Radosław Cierzniak, Marcin Juszczyk, Grzegorz Kasprzik, Seweryn Kiełpin, Krzysztof Kotorowski, Piotr Lech, Zbigniew Małkowski, Maciej Nalepa, Przemysław Norko, Sebastian Nowak, Maciej Palczewski, Mariusz Pawełek, Matko Perdijić, Krzysztof Pilarz, Aleksander Ptak, Łukasz Sapela, Wojciech Skaba, Adam Stachowiak, Jan Zachariasz oraz trenerzy: Andrzej Dawidziuk, Mirosław Dreszer, Robert Dziuba, Grzegorz Kurdziel, Artur Łaciak, Robert Mioduszewski, Paweł Primel.
 
Wszystkiego o imprezie dowiecie się zaglądając na: www.trenujzmistrzem.com

Antoś urodził się chory. Z tak zwanym syndromem Aperta. Syndrom Aperta to bardzo rzadki stan. W 1906 roku, Apert opisał deformacje czaszki, twarzy i ręki pacjentów z charakterystycznymi cechami tego syndromu, który teraz nosi jego imię. Przypadki wystąpienia tego syndromu u noworodków to jeden na każde 200 000 żywych urodzeń. Noworodki z syndromem Aperta rzadko przekazują tą chorobę co oznacza, że rodzina może posiadać dziecko z syndromem Aperta ale żaden inny członek rodziny nie jest chory. Ryzyko, że zdrowi rodzice będą mieli kolejne dziecko z tym syndromem jest znikome.

Rodzice Antosia: Wiemy i jesteśmy świadomi tego że czeka nas ciężka i trudna droga, dotarło do nas że Antek nasz syn i brat Jasia urodził się z bardzo ciężką , poważną i rzadką chorobą że czeka go wiele skomplikowanych i kosztownych operacji oraz rehabilitacji. Zaczęliśmy się uczyć i studiować specyfikę zespołu naszego syna i wierzymy że Antoś dzięki pomocy lekarzy ale zarówno nas wszystkich może mieć i dostać SZANSĘ NA RADOSNE WZRASTANIE, TAK JAK WSZYSTKIE ZDROWE DZIECI.

Cała historia choroby Antosia jest dostępna na stronie internetowej: www.faberki.com
 
Mała Alicja Gielarowska, córeczka bramkarza Fabloku Chrzanów cierpi na mukowiscydozę. Jest to wrodzona, genetycznie uwarunkowana choroba ogólnoustrojowa. Objawia się skłonnością do zapalenia oskrzeli i płuc, niewydolnością trzustki, niepłodnością oraz podwyższonym stężeniem chlorków w pocie. Mukowiscydoza jest jedną z najczęstszych chorób genetycznych u ludzi.

Rodzice Alicji: Dzieciństwo kojarzy się z zabawą i beztroską. Niestety nie naszej Ali. Jej dzieciństwo to ciągły kaszel, bóle brzucha, inhalacje, drenaże. Pomimo tylu obowiązków ciążących na Niej już od urodzenia Alicja jest bardzo wesołym dzieckiem. Daje nam mnóstwo radości i szczęścia. ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ HISTORIĄ I JEŚLI MOŻESZ - POMÓŻ...

Więcej o Alicji można dowiedzieć się zaglądając na: http://www.alicja.muko.med.pl/

W trakcie ubiegłorocznej imprezy – mimo kiepskiej aury - uzbieraliśmy 6317,20 zł. Licytując potem przez kilka miesięcy pamiątki w internecie podwoiliśmy tę kwotę. Mam nadzieję, że teraz rezultat będzie jeszcze lepszy. Wierzę, iż pogoda dopisze i frekwencja będzie znakomita a nade wszystko, że impreza dobrego serca znajdzie ludzi dobrego serca, którzy pomogą najmniejszym i najbardziej potrzebującym.

 Jeśli chcecie się dobrze bawić, macie dobre serce i znajdziecie czas i chęć na to, by być z nami – przyjeżdżajcie 17 maja na obiekty SMS w Krakowie, przy ul. Szablowskiego 1. ZAPRASZAMY!!!


 • Komentarzy [2]
 • czytano: [1085]
 

autor: ~anonim 2010-05-16 06:48:11

avatar Futbolowo.pl zaprasza - chyba cię pogięło Szkoła bramkarska "KeeperLeo" i Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Krakowie organizują drugą edycję imprezy charytatywnej pod nazwą „Trenuj z mistrzem”.


autor: ~kuba 2010-05-17 17:34:20

avatar a czy stwierdzenie: futbolowo zaprasza, znaczy że organizuje tę imprezę? Futbolowo nagłaśnia tę akcję, a Ty się jeszcze czepiasz.


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

Ostatnie spotkanie

LKS Promyk BolęcinMKS Alwernia
LKS Promyk Bolęcin 1:1 MKS Alwernia
2018-11-10, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
MKS Fablok Chrzanów 2:0 Korona Lgota
Błyskawica Myślachowice 2:3 MKS Libiąż
Wisła Jankowice 1:1 Zagórzanka Zagórze
Victoria Zalas 1:5 Ciężkowianka Jaworzno
Wolanka Wola Filipowska 1:3 Tęcza Tenczynek
LKS Promyk Bolęcin 1:1 MKS Alwernia
UKS Dulowa 0:5 Start Kamień

Losowa galeria

Promyk Bolęcin - Arka Babice 1:6 [14.08.2011]
Ładowanie...

Facebook