LKS Promyk Bolęcin - strona oficjalna

Strona klubowa
 • Aktualności:
 • 2018-10-19 Pauza
 • 2018-10-15 Wywalczony remis
 • 2018-10-12 Promyk - Wolanka
 • Wyniki ostatniej kolejki:
 • MKS Libiąż - Wisła Jankowice 3:0
 • Korona Lgota - Start Kamień 1:2
 • Zagórzanka Zagórze - Wolanka Wola Filipowska 6:2
 • Tęcza Tenczynek - Błyskawica Myślachowice 1:2
 • Ciężkowianka Jaworzno - UKS Dulowa 2:0
 • SPRiN Regulice - Victoria Zalas 3:3
 • MZKS Alwernia - MKS Fablok Chrzanów 0:1
 •        

Zegar

Logowanie

Statystyki drużyny

Sponsorzy

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 26, wczoraj: 738
ogółem: 1 318 648

statystyki szczegółowe

Aktualności

Trenuj z mistrzem

 • autor: KubasH90, 2010-05-11 12:57

Futbolowo.pl zaprasza na drugą edycję imprezy charytatywnej pod nazwą „Trenuj z mistrzem”. Tym razem odbędzie się 17 maja na obiektach SMS przy ul. Szablowskiego 1 w Krakowie. Spotkamy się z bramkarzami dobrego serca, dzięki którym ta impreza może dojść do skutku.

Dochód z imprezy przeznaczony jest na pomoc i leczenie dwójki małych dzieci. Będziemy zbierać pieniążki dla ratowania zdrowia Antosia – małego synka trenera Grzegorza Faberskiego z Warszawy oraz Alicji Gielarowskiej, córeczki bramkarza Fabloku Chrzanów.

Czytaj więcej...

Nasze spotkanie z bramkarzami ma dać uczestnikom – szczególnie najmłodszym - radość i spełnienie marzeń obcowania z ich idolami, do wspólnej zabawy z czołowymi polskimi bramkarzami. Wszyscy przecież kiedyś byliśmy dziećmi, wszyscy kiedyś mieliśmy wzory do naśladowania, wszyscy kiedyś zachwycaliśmy się akcjami piłkarskimi oglądanymi w telewizji. W poniedziałek, 17 maja będziemy mieć niepowtarzalna okazję do wspólnego trenowania z najlepszymi bramkarzami w naszym kraju, do wspólnych zdjęć, autografów i rozmów. Przez cały czas trwania imprezie będzie towarzyszyć loteria dla dzieci oraz aukcja cennych pamiątek sportowych, której finał przewidzieliśmy na wieczór. A przed nim… chcieliśmy zaproponować mecz, w którym jeden z zespołów stworzą dzieciaki a drugi bramkarze. Jeszcze wcześniej rozegramy bramkarskie konkursy rzutów karnych. Wierzę, że takie spotkanie będzie nie lada frajdą dla wszystkich, że stanie się przyczyną wielu uśmiechów i znakomitym zwieńczeniem rozgrywek ligowych w Polsce.
 
Chęć przybycia do Krakowa zadeklarowało wielu bramkarzy. Oto nazwiska tych, których spodziewamy się gościć: Juraj Baláž, Mateusz Bąk, Adam Bensz, Maciej Budka, Marcin Cabaj, Radosław Cierzniak, Marcin Juszczyk, Grzegorz Kasprzik, Seweryn Kiełpin, Krzysztof Kotorowski, Piotr Lech, Zbigniew Małkowski, Maciej Nalepa, Przemysław Norko, Sebastian Nowak, Maciej Palczewski, Mariusz Pawełek, Matko Perdijić, Krzysztof Pilarz, Aleksander Ptak, Łukasz Sapela, Wojciech Skaba, Adam Stachowiak, Jan Zachariasz oraz trenerzy: Andrzej Dawidziuk, Mirosław Dreszer, Robert Dziuba, Grzegorz Kurdziel, Artur Łaciak, Robert Mioduszewski, Paweł Primel.
 
Wszystkiego o imprezie dowiecie się zaglądając na: www.trenujzmistrzem.com

Antoś urodził się chory. Z tak zwanym syndromem Aperta. Syndrom Aperta to bardzo rzadki stan. W 1906 roku, Apert opisał deformacje czaszki, twarzy i ręki pacjentów z charakterystycznymi cechami tego syndromu, który teraz nosi jego imię. Przypadki wystąpienia tego syndromu u noworodków to jeden na każde 200 000 żywych urodzeń. Noworodki z syndromem Aperta rzadko przekazują tą chorobę co oznacza, że rodzina może posiadać dziecko z syndromem Aperta ale żaden inny członek rodziny nie jest chory. Ryzyko, że zdrowi rodzice będą mieli kolejne dziecko z tym syndromem jest znikome.

Rodzice Antosia: Wiemy i jesteśmy świadomi tego że czeka nas ciężka i trudna droga, dotarło do nas że Antek nasz syn i brat Jasia urodził się z bardzo ciężką , poważną i rzadką chorobą że czeka go wiele skomplikowanych i kosztownych operacji oraz rehabilitacji. Zaczęliśmy się uczyć i studiować specyfikę zespołu naszego syna i wierzymy że Antoś dzięki pomocy lekarzy ale zarówno nas wszystkich może mieć i dostać SZANSĘ NA RADOSNE WZRASTANIE, TAK JAK WSZYSTKIE ZDROWE DZIECI.

Cała historia choroby Antosia jest dostępna na stronie internetowej: www.faberki.com
 
Mała Alicja Gielarowska, córeczka bramkarza Fabloku Chrzanów cierpi na mukowiscydozę. Jest to wrodzona, genetycznie uwarunkowana choroba ogólnoustrojowa. Objawia się skłonnością do zapalenia oskrzeli i płuc, niewydolnością trzustki, niepłodnością oraz podwyższonym stężeniem chlorków w pocie. Mukowiscydoza jest jedną z najczęstszych chorób genetycznych u ludzi.

Rodzice Alicji: Dzieciństwo kojarzy się z zabawą i beztroską. Niestety nie naszej Ali. Jej dzieciństwo to ciągły kaszel, bóle brzucha, inhalacje, drenaże. Pomimo tylu obowiązków ciążących na Niej już od urodzenia Alicja jest bardzo wesołym dzieckiem. Daje nam mnóstwo radości i szczęścia. ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ HISTORIĄ I JEŚLI MOŻESZ - POMÓŻ...

Więcej o Alicji można dowiedzieć się zaglądając na: http://www.alicja.muko.med.pl/

W trakcie ubiegłorocznej imprezy – mimo kiepskiej aury - uzbieraliśmy 6317,20 zł. Licytując potem przez kilka miesięcy pamiątki w internecie podwoiliśmy tę kwotę. Mam nadzieję, że teraz rezultat będzie jeszcze lepszy. Wierzę, iż pogoda dopisze i frekwencja będzie znakomita a nade wszystko, że impreza dobrego serca znajdzie ludzi dobrego serca, którzy pomogą najmniejszym i najbardziej potrzebującym.

 Jeśli chcecie się dobrze bawić, macie dobre serce i znajdziecie czas i chęć na to, by być z nami – przyjeżdżajcie 17 maja na obiekty SMS w Krakowie, przy ul. Szablowskiego 1. ZAPRASZAMY!!!


 • Komentarzy [2]
 • czytano: [1058]
 

autor: ~anonim 2010-05-16 06:48:11

avatar Futbolowo.pl zaprasza - chyba cię pogięło Szkoła bramkarska "KeeperLeo" i Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Krakowie organizują drugą edycję imprezy charytatywnej pod nazwą „Trenuj z mistrzem”.


autor: ~kuba 2010-05-17 17:34:20

avatar a czy stwierdzenie: futbolowo zaprasza, znaczy że organizuje tę imprezę? Futbolowo nagłaśnia tę akcję, a Ty się jeszcze czepiasz.


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

LKS Promyk BolęcinSPRiN Regulice
LKS Promyk Bolęcin   SPRiN Regulice
2018-10-28, 13:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

LKS Promyk Bolęcin - SPRiN Regulice - 13:30

Ostatnie spotkanie

LKS Promyk BolęcinWolanka Wola Filipowska
LKS Promyk Bolęcin 4:4 Wolanka Wola Filipowska
2018-10-14, 15:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
UKS Dulowa - MKS Libiąż
Start Kamień - Zagórzanka Zagórze
Victoria Zalas - Tęcza Tenczynek
Wisła Jankowice - Korona Lgota
MKS Fablok Chrzanów - Ciężkowianka Jaworzno
Błyskawica Myślachowice - MZKS Alwernia
LKS Promyk Bolęcin - SPRiN Regulice

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
MKS Libiąż 3:0 Wisła Jankowice
Korona Lgota 1:2 Start Kamień
Zagórzanka Zagórze 6:2 Wolanka Wola Filipowska
Tęcza Tenczynek 1:2 Błyskawica Myślachowice
Ciężkowianka Jaworzno 2:0 UKS Dulowa
SPRiN Regulice 3:3 Victoria Zalas
MZKS Alwernia 0:1 MKS Fablok Chrzanów

Losowa galeria

Pogorzanka Pogorzyce - Promyk Bolęcin 1:2 [26.05.2012]
Ładowanie...

Facebook