Promyk Bolęcin - Korona Mętków 5:0 (1:0)

Bramki: Prociuk 2, Gwizdała, Dzierzba, Kot

Treningi w tym tygodniu: wtorek, czwartek godz. 18:00

LINK do zdjęć

Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla Promyka. Już w drugiej minucie Porębski dośrodkował z prawej strony w pole karne, obrońca gości wybił piłkę głową przed szesnastkę, a Gwizdała strzałem z pierwszej piłki otworzył wynik. Dwie minuty później mogło być już 2:0, jednak Kaliński trafił z dwudziestu metrów w poprzeczkę. Goście poważniej zagrozili bramce strzeżonej przez Florka w 30. minucie. W sytuacji sam na sam nasz młody golkiper wygrał jednak pojedynek z rywalem. Trzy minuty później piłka znowu wylądowała na poprzeczce, tym razem po strzale głową Buczka. W drugiej odsłonie napastnik Korony w przeciągu kilku minut osłabił swój zespół. Najpierw otrzymał żółtą kartkę za krytykowanie sędziego, a chwilę później odepchnął bez piłki Kocubę na oczach arbitra i musiał opuścić boisko. W 55. minucie piłka po raz trzeci odbiła się od poprzeczki, tym razem po próbie Prociuka. Minutę później udało się w końcu podwyższyć wynik. Zieliński szybko wykonał rzut wolny a Prociuk umieścił piłkę w siatce. Ten sam zawodnik zdobył gola na 3:0 po prostopadłym podaniu od Kalińskiego i strzale przy słupku. Czwarta bramka była kopią trafienia na 2:0, tym razem asystę zanotował Kot, a bramkarza pokonał Dzierzba. Ta sama dwójka zakończyła strzelanie w spotkaniu. Dzierzba dośrodkował na piąty metr a Kot z bliska ustalił wynik.