Aktualności

Sparing na remis

• autor: KubasH90, 2010-03-16 07:05
W sparingowej potyczce rozegranej na "Orliku" w Gaju, Promyk zremisował 4:4 z zespołem Kościelec Chrzanów. Grano pięcioma zawodnikami w polu + bramkarz, a zmiany piątek przeprowadzano co pięć minut. Bramki dla naszej drużyny zdobywali kolejno Testowany, Sieprawski G., Latusek, Wacławek. Od początku...  Czytaj więcej...Następny trening we czwartek na hali w Chrzanowie o godz. 17:30, wyjazd godz. 17:00 z Bolęcina.
Od początku spotkania groźniejsze akcje przeprowadzał chrzanowski zespół, co udokumentował bramką na 1:0. Później bramki seryjnie zdobywali nasi zawodnicy i w drugiej połowie Promyk prowadził już 4:1. Na tym jednak licznik bramek dla naszego zespołu się zatrzymał. W ostatnich kilkunastu minutach Kościelec zdobył 3 bramki i wyrównał stan meczu. Warto dodać, że w związku z dużymi opadami śniegu, boisko pokrywała kilkucentymetrowa warstwa białego puchu.