Aktualności

Pierwszy sparing przegrany

• autor: KubasH90, 2010-02-06 18:24
W pierwszym sparingu w okresie przygotowawczym, Promyk uległ drużynie Orła Balin II 2:3. Kolejny sprawdzian naszych piłkarzy odbędzie w sobotę 13 lutego a przeciwnikiem będzie zespół Ruchu Młoszowa. Więcej szczegółów wkrótce.
Optyczną przewagę mieli balinianie i udokumentowali ją już w 10. minucie gry, kiedy to napastnik Orła pewnie wykonał jedenastkę po faulu obrońcy w polu karnym. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej odsłonie gra wyglądała podobnie, jednak to zawodnicy z Balina odskoczyli aż na trzy bramki. W 75 minucie w niegroźnej sytuacji bramkarz przeciwników chcąc uratować piłkę wychodzącą na rzut rożny, tak niefortunnie ją kopnął, że ta wpadła do bramki. W 85. minucie kontaktową bramkę zdobył grający gościnnie w barwach Promyka zawodnik SPRiN Regulice po podaniu z rzutu wolnego od Krzysztofa Doległo. W drużynie wystąpiło w sumie 4 nowych zawodników, z tego dwóch gościnnie piłkarzy Regulic.