• autor: KubasH90, 2009-10-31 16:35
W 11. kolejce B klasy Promyk uległ Sankowii aż 0:4...

LINK do relacji

LINK do oceniania zawodników

W 11. kolejce B klasy Promyk uległ Sankowii aż 0:4. W pierwszych 45-ciu minutach gra była wyrównana, szansę na zdobycie bramki zmarnowali jednak T. Sieprawski i M.Kwadrans. W ostatniej akcji pierwszej połowy nasz bramkarz z powodu kontuzji musiał opuścić boisko, a jego miejsce w bramce zajął zawodnik z pola. W drugiej połowie uwidoczniła się przewaga gospodarzy i w 65. minucie padł pierwszy gol. Pomocnik Sankowii wrzucił piłkę ze skrzydła a napastnik umieścił ją w siatce. Wraz z upływem minut zawodnicy ze Sanki stwarzali kolejne sytuacje po kontratakach i aż trzy z nich zakończyły się bramką.

• Komentarzy [0]
  • czytano: [530]

autor: ~kibic 2009-10-31 22:11:18

avatar Trzeba to sobie jasno powiedzieć!Nadszedł czas na zmiany!!! Zima to najlepszy czas na takie ruchy. Przedewszystkim trzeba poszukac nowego trenera,glodnego sukcesu w seniorskiej piłce oraz tak jak powyzej nowych mlodych zawodnikow glodnych gry i awansu!!! Pozdro

autor: ~? 2009-10-31 22:49:49

avatar a to jest jakiś trener?

autor: ~... 2009-11-01 17:07:11

avatar Drużyna ma potencjał tylko brakuje dobrego nastawienia psychicznego i motywacji do trenowania, najlepiej pomyśleć o tym w zimie żeby na wiosnę drużyna nadal chciała wygrywać i nie musiała wychodzić na każdy mecz "gołą" jedenastką. Nie ma co zwalać na konkretne błędy czy to trenera czy piłkarzy bo niestety braki są wszędzie i myślę że konsekwentne działanie pomoże poprawić co nieco, tylko trochę chęci chłopaki. PoZdRo

autor: ~kibic2 2009-11-01 17:53:08

avatar trener poprostu zawalil i tyle, wszystko sie posypalo z biegiem czasu.

autor: ~mmn 2009-11-01 22:10:58

avatar a ja powiem tyle:trzeba zmienić mentalność kibiców, po prostu nudzą mnie już te komentarze po każdym przegranym meczu. Dlaczego takowych nie ma pod wygranymi? Wszystko jest dobrze dopóki nie przyjdzie porażka. I z tego co widzę, to na każdym szczeblu polskiej piłki. Reprezentacja, Ekstraklasa i w dół... aż tutaj. Może zmiany są potrzebne, ale to co pokazuje ten zespół naprawdę mi się podoba, i nie zgodzę się, że zawodnicy nie chcą grać, znam kilku osobiście i wiem, że o każdym kolejnym mówią z taka samą energią. A do udzielających się przede mną, kibice powinni wspierać zespół a nie bez przerwy karcić, na szczęście na tej stronie jeszcze nie jest tak źle... widziałem gorsze komentarze na innych stronach zespołów (na ich miejscu już dawno bym się zniechęcił). Mówicie, że zmiany w zespole są potrzebne? ale kibice z prawdziwego zdarzenia też by się przydali...pozdrawiam.

autor: ~Matek89 2009-11-04 17:10:21

avatar A ja bym wam polecił duet trenerski Zieliński-Gołba!!!Grałem u nich w juniorach starszych i była rewelka,pelny  profesjonalizm,super atmosfera i przedewszystkim wyniki! Zreszta zobaczcie sobie na tabele "C" klasy kto tam lideruje i kto w tej druzynie gra! Trenerem jest Golba i 8 zawodnikow z juniorow ktorych obaj panowie kiedys trenowali,przypuszczam ze przez B klaae tez przejda z hukiem...chyba ze zatrudnicie tych trenrów to pewnie sciągną swoich podopiecznych i w Bolecinie bedzie pilka na wyzszym poziomie.Pozdrawim

autor: ~Pytanie 2009-11-05 10:00:42

avatar Bedzie galeria z tego meczu?

autor: ~Piłkarz 2009-11-07 17:35:28

avatar

Matek obrazasz piłkarzy z Bolecina , ze oni nie graja na odpowiednim poziomie, a jest odwrotnie, bo widac ze gra jest dobra i na czołowke tabeli, tu idfzie o podejscie psychiczne i motywacje, wtedy kazdy zespoł gra dobrze, w tej klasie motywacja i chęć walki o dobry wqynik do konca bez wzgledu na wszytko jest wazna, wtedy sie gra układa i kazdy wspiera kazdego , to widac było na niektorych meczach.Sanka nam dokopała bo mieli motywacje harakter, i poczuli siłe zespołu.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.