• autor: KubasH90, 2009-09-13 19:11

TUTAJ można oceniać zawodników

LINK do relacji

TUTAJ można oglądnąć galerię zdjęć z meczu

W czwartej kolejce B klasy Promyk tylko zremisował z Nadwiślanką Okleśna 0:0. Przewagę...

W czwartej kolejce B klasy Promyk tylko zremisował z Nadwiślanką Okleśna 0:0. Przewagę w całym spotkaniu miała nasza drużyna, lecz zabrakło wykończenia pod bramką przeciwnika. Goście nie oddali wielu strzałów na bramkę strzeżoną przez Kwadransa. W pierwszej połowie znakomitą paradą popisał się za to goalkeeper Okleśnej, w efektowny sposób wybijając piłkę na rzut rożny po strzale głową Porębskiego. W drugich 45-ciu minutach obraz gry się nie zmienił, jednak zawodnicy Promyka nadal nie potrafili wykończyć akcji. W doliczonym czasie gry padła upragniona bramka, za sprawą bramkarza gości, który w niefortunny sposób skierował piłkę do siatki głową, lecz sędzia odgwizdał pozycję spaloną któregoś zawodnika. Szkoda straconych punktów, bowiem był to drugi już mecz na własnym obiekcie, w którym zabrakło skuteczności.