statystyki szczegółowe

Aktualności

Pierwsza porażka

• autor: KubasH90, 2009-09-06 19:46

W trzeciej kolejce B. klasy Promyk Bolęcin uległ drużynie UKS Dulowa 3:1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Sieprawski...

TUTAJ można oceniać zawodników

LINK do relacji

LINK do galerii

UWAGA, treningi we wtorek i wyjątkowo w piątek o godz. 18:00

W trzeciej kolejce B. klasy Promyk Bolęcin uległ drużynie UKS Dulowa 3:1. Od początku spotkania przewagę miał Promyk, a gospodarze nastawili się na kontratak. W 12. minucie z rzutu wolnego uderzył Wacławek, bramkarz odbił piłkę przed siebie, ale Królczyk dobijając spudłował z pięciu metrów. W 30. minucie po nieporozumieniu w środku pola naszych zawodników piłkę przejął zawodnik Dulowej i pięknym strzałem z około 30. metrów pokonał Malczyka. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, bowiem 3 minuty później wyrównał Sieprawski po rzucie karnym. W drugich 45 minutach oba zespoły dążyły do przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść. Mógł to uczynić Skalski w 72. minucie, ale po dokładnym dośrodkowaniu Sieprawskiego, uderzył piłką w poprzeczkę. Zemściło się to niestety minutę później, kiedy to pomocnik gospodarzy w zamieszaniu w polu karnym uderzył precyzyjnie przy słupku i dał prowadzenie drużynie UKS Dulowa, która od tej pory zaczęła kontrolować grę. W 80. minucie było już 3:1. Dokładne dośrodkowanie do zawodnika gospodarzy, który dostawiając nogę nie dał szans Malczykowi. W 90. minucie kapitan Dulowej wyprowadzając kontrę został sfaulowany przez Wacławka, który dostał żółtą kartkę. Nasi zawodnicy ruszyli z pretensjami do arbitra, że ten nie odgwizdał wcześniejszego faulu tego zawodnika. W efekcie tego z boiska zostało usuniętych dwóch zawodników, a trzeci otrzymał czerwoną kartkę już po zakończeniu spotkania.