Drużyna Promyka wygrała w ostatnim sparingu 8:0 z Górzanką z Nawojowej Góry.

Czwartek godz 18:00

Niedziela: mecz ligowy ze Zrywem Kąty

Link do RELACJI

Link do GALERII
Pierwsza połowa zaczęła się od mocnego uderzenia gospodarzy, kiedy to Skalski huknął pod poprzeczkę z dwudziestu metrów i już w pierwszej minucie dał prowadzenie naszej drużynie. Na drugą bramkę czekaliśmy 7 minut. Po dokładnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pindel skierował piłkę głową do bramki. Trzecią bramkę zdobył Wacławek strzałem z dystansu w 18 minucie. Po około 25 minutach meczu trener wymienił kilku zawodników. Nowo wprowadzony Porębski chwilę po wejściu dostał dokładne podanie i przerzucając piłkę nad bramkarzem podwyższył na 4:0 w 30. minucie. Jeszcze przed przerwą swoje pierwsze trafienie w tym meczu zaliczył Sieprawski, który skierował piłkę do siatki po podaniu od Kota. Po zmianie stron tempo spotkania trochę spadło, na co przyczyniła się zapewne wysoka temperatura. Na kolejną bramkę musieliśmy czekać do 60. minuty, a goalkeepera gości pokonał głową Sieprawski.  W 70 minucie ten sam zawodnik znalazł się w dogodnej sytuacji w polu karnym, ale ściągając na siebie uwagę obrońców, wyłożył piłkę Porębskiemu a ten dopełnił formalności i było 7:0. Na 12 minut przed końcem Sieprawski zdobył ósmą bramkę w meczu i tym samym skompletował hat tricka. Promyk mógł wygrać wyżej, ale Kwadrans(trafił piłką w słupek) i Doległo(strzał w poprzeczkę) nie wykorzystali stuprocentowych szans. Górzanka praktycznie nie miała wielu okazji do zdobycia gola. Swoich sił próbowała strzałami z dystansu, ale te zagrania nie sprawiały problemu bramkarzowi.

Skład: Malczyk - Doległo, Piegza, Duda, Kwadrans M. - Pogoda, Adamczyk, Pindel, Wacławek - Skalski, Sieprawski

Grali jeszcze: Kwadrans P., Wołoszczakiewicz, Barłóg, Kulawik, Kot, Porębski