statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrany sparing, plan na następny tydzień

• autor: KubasH90, 2009-08-05 20:40
W rozgrywanym w środowe popołudnie sparingu Promyk Bolęcin okazał się lepszy od drużyny SPRiN Regulice wygrywając 2:1.

Dostępna jest galeria z meczu. Można ją oglądnąć klikając TUTAJ

Najbliższe treningi:
Piątek, 7. sierpnia, godz. 18:00
Poniedziałek, 10. sierpnia,  godz. 18:00

Środa: Mecz sparingowy z ZWM Wodna Trzebinia

W pierwszych trzydziestu minutach... Czytaj więcej

W pierwszych trzydziestu minutach przewagę miał Promyk, co udokumentował dwoma golami w tym okresie gry. Pierwsza bramka padła po stałym fragmencie gry w 15. minucie. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Zieliński, piłka w zamieszaniu podbramkowym spadła pod nogi Skalskiego, a ten wykorzystał okazję i dał naszej drużynie prowadzenie. Dziesięć minut później było już 2:0. Adamczyk posłał prostopadłą piłkę do Kota, a ten przyjął i przymierzył po "długim rogu" podwyższając prowadzenie. Po dwóch kwadransach gry uwidoczniła się przewaga gości, czego efektem był gol kontaktowy. Napastnik Regulic dostał prostopadłą piłkę i podcinając ją pokonał Piotra Kwadransa. W drugiej połowie trener Doległo zmienił kilku piłkarzy. Chociaż spotkanie zakończyło się wynikiem ustalonym do przerwy, druga połowa mogła się podobać. Promyk nie wykorzystał dwóch rzutów karnych(raz lepszy okazał się bramkarz, a za drugim razem na przeszkodzie stanęła poprzeczka) oraz kilku sytuacji stuprocentowych. Goście także mieli swoje szanse, lecz brakowało im skuteczności, a raz napastnik drużyny Regulic przegrał pojedynek sam na sam z Malczykiem.

Skład: Kwadrans P. - Zieliński, Budnik, Kuchta, Duda - Adamczyk, Kwadrans M., Kot, Barłóg - Skalski, Wołoszczakiewicz.

Ponad to grali jeszcze: Malczyk, Królczyk, Wacławek, Porębski, Latusek, Pogoda, Pindel, Piegza