W XII kolejce B klasy gr.II Promyk Bolęcin zmierzy się z liderem, drużyną Kościelec Chrzanów.
Zbiórka zawodników o godz. 15 na boisku w Bolęcinie.

KP Chrzanów II - ZWM Wodna Trzebinia (sobota, godz. 17)
Zryw-Kąty Chrzanów - UKS Płoki (sobota, godz. 16)
Pogorzanka Pogorzyce - Polonia Luszowice (niedziela, godz. 16)
Promyk Bolęcin - Kościelec Chrzanów (niedziela, godz. 16)
W rundzie jesiennej Promyk nieznacznie uległ Kościelcowi 1:2, tracąc drugą bramkę w ostatniej minucie meczu.

• Komentarzy [0]
  • czytano: [665]

autor: ErmINeK 2009-05-01 09:55:28

avatar wie ktos moze gdzie gra fablok z wodna?

autor: KubasH90 2009-05-01 10:50:12

Profil KubasH90 w Futbolowo Koło basenu w Chrzanowie.

autor: ~Kąty 2009-05-01 19:10:00

avatar Nie bardzo, kolo basenu to grają Kąty z Płokami o16! chyba ze sa w Chrzanowie dwa baseny koło których jest boisko.

autor: ErmINeK 2009-05-01 19:28:34

avatar Tak masz racje sa 2 baseny, i mysle ze chodzi tu o basen na poludniu a nie na Kątach

autor: ~Kąty 2009-05-01 19:37:36

avatar A tak poza tym to wygracie z Kościelcem, z tego co widziałem i słyszałem to strasznie słabi są na wiosnę, zresztą jesienią też nic wielkiego nie prezentowali, fartem wygrali kilka spotkań m.in. z Wami, a z nami gładko przegrali bez walki. powodzenia życzy ZRYW KĄTY

autor: KubasH90 2009-05-01 21:23:45

Profil KubasH90 w Futbolowo Tak, chodziło mi o basen na południu. A co do naszego meczu, nie byłbym taki pewien czy wygramy z Kościelcem, nie możemy ich lekceważyć.

autor: ~anonim 2009-05-02 17:06:16

avatar Zagórzanka kibicuje Kościelcowi!

autor: ErmINeK 2009-05-02 19:42:48

avatar Hehe Fablok II 6-0 Wodna, 2 poprzeczki i 2-3 slupki i gnietli ich tak ze glowa mala :)

autor: ErmINeK 2009-05-02 19:44:12

avatar Aaa Kąty Płoki chyba 3-3 :/

autor: KubasH90 2009-05-02 20:01:18

Profil KubasH90 w Futbolowo No to niewesoło :P Z drugiej strony dobrze, niech gubią punkty drużyny, które są przed nami.

autor: ~Zryw 2009-05-02 20:39:30

avatar Kąty - Płoki 4:3, do przerwy 3:0 dla Zrywu, po przerwie 3:3 i w 91min bramka na 4:3

autor: gymonPRO 2009-05-02 22:19:12

Profil gymonPRO w Futbolowo oo to super ze wygral Zryw, jutro rozwalamy koscielec i wskakujemy na 5 =]]

autor: gymonPRO 2009-05-02 22:20:14

Profil gymonPRO w Futbolowo heh a nawet na 4 :))

autor: ErmINeK 2009-05-02 22:20:53

avatar no jednak 4-3 wiec Ploki narazie maja 3 przegrane i jest dobrze :)

autor: ~anonimowo 2009-05-02 23:24:22

avatar Na 4 miejscu to Wy już jesteście, wygrywając jutro, przy porażce Pogorzyc wskakujecie na 3 miejsce.     &n bsp;             Nie patrzcie na tabele na stronie podokręgu bo jest błędna!

autor: KubasH90 2009-05-03 08:45:10

Profil KubasH90 w Futbolowo Właśnie nie wiem, o co chodzi z tą tabelą, bo ponoć w regulaminie jest napisane, że jeżeli drużyna nie rozegrała połowy + 1 spotkań, to wszystkie wyniki jej meczy zostają anulowane. A tymczasem na stronie podokręgu w tabeli jest inaczej... Sugeruję się ich tabelą, ponieważ jest to oficjalna strona podokręgu myślę... Uważam, że powinni wyjaśnić tę sytuację jak najszybciej.

autor: KubasH90 2009-05-03 08:48:24

Profil KubasH90 w Futbolowo Mam do Ciebie pytanie, "Anonimowo": Skąd masz pewność, że na stronie podokręgu jest błędna tabela?

autor: ~tabela 2009-05-03 12:23:22

avatar Aktualna tabela na tą chwilę: Kąty - 28pkt , KSK - 27pkt, POGO - 22pkt, Płoki -16pkt, Promyk - 14pkt , ZWM - 13pkt, Luszowice - 6, Fablok -2

autor: KubasH90 2009-05-03 12:43:20

Profil KubasH90 w Futbolowo Nie ogarniam, jak Fablok może mieć 2 pkt skoro wygrał z Wodną i skąd wiesz, że to jest aktualna tabela?

autor: ErmINeK 2009-05-03 13:26:05

avatar Hehe teraz to juz chyba kazdy klub ma na stronce inna tabele :)

autor: ~do ErmINeK, 2009-05-03 15:11:43

avatar Poważnie Fablok tak gniótł? skad masz takie info? byles na meczu? Kto tam gra w tym fabloku? wiesz kto jest trenerem?

autor: ErmINeK 2009-05-03 19:30:13

avatar Wiem bo bylem na meczu... pierwsza polowa moze nie byla az taka dobra w wykonaniu fabloku ale w 2 polowie wodna nie wiedziala co sie dzieje i moglo byc nawet 10-0 :) Jesli chodzi o sklad to proponuje www.fablok.net

autor: ~jazoo 2009-05-27 11:23:51