Aktualności

Wygrana w Luszowicach

• autor: KubasH90, 2009-04-26 19:42
W XI. kolejce Promyk pokonał nie bez trudu zespół Polonii Luszowice 2:0. Bramki dla zespołu Bolęcina zdobyli Skalski i Adamczyk.
TUTAJ link do relacji i ocen zawodników.

NAJBLIŻSZY TRENING: CZWARTEK(30.04.2009), godz. 17:30 - Obecność OBOWIĄZKOWA !!

Mecz zapowiadał się jako bardzo ciężki i taki właśnie był. Obie drużyny walczyły o 3 punkty, które były im bardzo potrzebne. W pierwszych 45-ciu minutach przeważał Promyk, a gospodarze odpowiadali groźnymi kontratakami. Graczom Bolęcina brakowało skuteczności pod bramką rywali.  Dopiero po zmianie stron i roszadach w składzie Promyk otworzył wynik spotkania za sprawą Skalskiego, który wykorzystał podanie Wacławka. Ta bramka zmusiła Polonię do ofensywniejszej gry. Niestety w 70. minucie sędzia popełnił błąd, bowiem po starciu w środku boiska i faulu, zawodnik gości powiedział co myśli o przeciwniku, a arbiter bezzwłocznie usunął obydwoje graczy, pokazując im po czerwonym kartoniku.  Niezrozumiała jest wina naszego obrońcy, ponieważ z pewnością nie zasłużył na czerwoną kartkę. Po tej sytuacji mecz się zaostrzył. Polonia grała agresywnie, a Promyk starał się odpowiadać kontrami. Jedna z nich, w 90. minucie zakończyła się bramką. Skalski wyłożył piłkę Adamczykowi,  a ten dopełnił formalności strzałem przy słupku. Mecz był bardzo wyrównany, wynik nie jest oszałamiający, ale liczą się 3 punkty.